Intalniri membrii Logan Club Tulcea?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la intalnirea de ieri am avut ocazia sa ma razbun pe domnu' yakuzel iam tras-o.... in sfarsit...aaaa si scuze ca nam vrut sa-ti rup capsa de la pantaloni :d :d

    Comment


    • eeeeee pe draq eu nu is mandru deloc ....... cred ca nenea a murit ca nu ma suna sami puna si mie

      Comment


      • mergi si u la el vezi care e treaba acum era acolo (adica acum la 8 seara )

        Comment


        • Salutari tuturor,si o seara placuta Am trecut,am facut prezenta si acum va las

          P.s.sa deschidem si un thread cu intalniri in trafic ca am vazut ca se poarta
          sigpic

          Comment


          • pai am fost si luni, marti si nu era acolo bosorogu.....mai ma duc ai azi poate il prind....da problema este ca afara ploua si este frig ista vrea soare ca de....

            Comment


            • yakuzel...?sa deschidem un trhead cu intalniri in trafic ?adica...?

              Comment


              • eu seara cand trec pe acolo el este la baraca lucreaza

                Comment


                • da man da eu daca ma duc pe seara e frig si nu e soare si nare cum sami puna ala.....intelegi asta este problema.....ms oricum de sfat

                  Comment


                  • baieti ! am si eu o rugaminte la voi.pe acest topic se vorbeste doar despre intalnirile logan club tulcea.daca vreti sa discutati altceva intrati pe topicul discutii generale deschis de mine .mersi.

                    Comment


                    • Salutari tuturor tulcenilor Azi avem intalnire la orele 16,locatia este deja cea cunoscuta de voi toti deja Va astept si va cer sa mai veniti si cu cateva idei pentru a ne ajuta sa prosperam ca si club Orice idee e binevenita...Salutari si ne vedem acolo

                      Originally posted by nglauus View Post
                      Salut, si cand spuneti ca ar fi urmatoarea intalnire la tulcea ??????
                      nglauus noi ne vedem in fiecare duminica in parcarea de la metalu...te-am asteptat data trecuta dar nu ai venit Poate vei putea sa ajungi azi ...te asteptam
                      Last edited by yakuzel; 29 March 2009, 08:40. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • sal spuneti si voi ora de intalnire si locul ptr urmat intalnire

                        k am auzit k am trecut la ora de vara
                        Last edited by geoga; 29 March 2009, 21:07. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Avem onoarea de a va invita la Regionala LoganClub pe Moldova, ce se va desfasura in data 14 iunie, la Galati.
                          Detalii aici http://www.loganclub.ro/forum/patra_...ie-t11314.html
                          Va asteptam

                          Comment


                          • Va salut.Dupa cum bine stiti este adevarat ca s-a schimbat ora si si locatia intalnirilor lgc tulcea.Intalnirile vor avea loc ain parcarea hotelului Egreta in fiecare uminica la ora 10:00 Am luat aceasta decizie din cauza absentarii catorva membri de la ultimele intalniri Voi repeta,ora10:00,parcarea hotelului Egreta. Va salut si va astept.
                            sigpic

                            Comment


                            • mersi frate ne vedem acolo

                              Comment


                              • normal ca ne vedem...... vin de la tara daca este nevoie numi las fratii la greu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google