Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai din cate stiu eu si imi mai aduc aminte la pedagogic in curte si mai este unul intre penny si peco in scara cu farmacia catena

    Comment


    • ok, multumesc, s-a rezolvat !!!

      Comment


      • Aceasta zi este dedicata celui mai frumos lucru din lume…unei flori. La multi ani!
        Baieti ce facem de pasti sau inainte!? Vorbim la intalnire sau in privat!?

        Comment


        • Vad ca la Tulcea e cam pauza...oricum...
          Miercuri incepand cu ora 8 sunt la Star Service pentru revizia de 60.000...daca e cineva amator de o cafeluta/ciocolata calda/o sueta...fac eu cinste.
          sigpic

          Comment


          • Probabil o sa ma prezint eu...dar nu chiar de la 8 ) daca e ceva, ne vedem pe acolo
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • Miercuri s-a facut joi pana la urma
              Daca ajungi Dani dai un tarr...
              sigpic

              Comment


              • Pentru cei interesati, cei care nu au apucat sa vada, o ocazie buna de a merge la munte pentru a cunoaste membrii noi si a revedea vechii prieteni, se organizeaza Regionala LoganClub la Brasov. Pentru mai multe detalii urmariti topicul urmator. http://www.loganclub.ro/forum/region...el-t39449.html
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • Am o intrebare pt membri Logan Tulcea: Care sunt sansele sa ajung cu masina din Tulcea la Maliuc? Am nevoie de un raspuns rapid.
                  sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                  Comment


                  • nu ai nici o sansa decat cu vaporu si fir intins daca vii la pescuit )

                    Comment


                    • De dragul vremurilor bune : http://www.loganclub.ro/forum/lansar...ro-t45678.html

                      sigpic

                      Comment


                      • stie cineva unde pot sa-mi montez folie omologata pt. geamuri,si la ce pret?(geamuri spate+luneta la un logan berlina)

                        Comment


                        • Stimati forumisti va duc la cunostinta ca Manole Aurel din Tulcea, cnp 1680818364293, tel 0744959199 care se ocupa de dezmembrari si vanzari auto nu este o persoana de incredere .
                          A avut un set de scaune sport de pe un golf 3gti pe care le a prezentat ca fiind in conditii foarte bune fara probleme.
                          Ghinionul meu a fost ca sotia a acceptat coletul , eu fiind in misiune.
                          Scaunele sunt decolorate intens, rupte, cu cusaturi, buretii rupti , unul fiind inutilizabil fiind stricat reglajul unghiular, holzsuruburi si alte improvizatii sunt prezente la scaune. A fost sincer doar la sistemul de prindere care a fost sudat, lucru care l am acceptat deoarece urma sa fac eu alte prinderi.
                          Va recomand sa nu aveti incredere in aceasta persoana si sa va feriti de acest soi de oameni.
                          Va stau la dispozitie cu fotografii din anunt si starea exacta a scaunelor. Pot fi gasit la 0752275599
                          Am sa il actionez in instanta pt. Inselaciune
                          Acestea sunt anunturile dumnealui pe *******. Are cont si pe tocmai.
                          http://anunturi-auto.*******.ro/maga...0-60655-1.html

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google