Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca va plictisiti pe la Tulcea, va asteptam la Constanta, intr-o excursie de weekend.
    LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

    Comment


    • tulcea , nu dati nici un semn? haideti la eveniment faceti gasca mare...

      sigpic

      Comment


      • care mai sonikel decat eu mai sunt pe aici pe la tulcea

        Comment


        • restu??? unde sunt?

          sigpic

          Comment


          • nu mai sunt sau lasat de sportul asta

            Comment


            • cautati alt organizator
              yakuzel - Ultima data Online 7th September 2010 12:12
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • care mai cristi eu mai sunt pe aici atat dupa cum se vede la tulcea

                Comment


                • Comunicarea este esenţa ştiinţei.

                  se pare ca de ceva vreme se stia de regionala si din pacate eu debia astazi cand am venit de la munca am aflat, din pacate, un bip cred ca se putea da, nu costa nimic... sau poate costa?Cine stia cred ca nu era foc daca transmitea si la restul prin mess, bip, facebook, etc ... X variante! Personal ii multumesc lui Geoga...stie el de ce !
                  In rest ......Prietenia este încercarea prin care se măsoară un om.

                  O decizie este acţiunea pe care un şef trebuie să o facă atunci când are informaţii atât de incomplete încât răspunsul nu apare de la sine.

                  Cum seful /organizator nu exista...concluzia e fireasca....(~~)
                  Last edited by bogdan_sbg; 11 November 2010, 03:26. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • ma acuzi pe mine de ceva? sau care e problema? ca nu-ti inteleg atitudinea. eu am dat mass , am anuntat pe forum , nu pot sa invit pe fiecare in parte ca nici nu va cunosc pe toti.
                    anuntul sa facut sambata seara , deci nu ai aflat chiar tarziu , la constanta dabia in seara am reusit sa-i anunt aproape pe toti.

                    daca cumva lucrezi la Star Service , nu-i problema mea ca nu ti-au zis colegii de eveniment , poate inca nu au aflat nici ei.

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by SoNyKeL View Post
                      ma acuzi pe mine de ceva? sau care e problema? ca nu-ti inteleg atitudinea. eu am dat mass , am anuntat pe forum , nu pot sa invit pe fiecare in parte ca nici nu va cunosc pe toti.
                      anuntul sa facut sambata seara , deci nu ai aflat chiar tarziu , la constanta dabia in seara am reusit sa-i anunt aproape pe toti.

                      daca cumva lucrezi la Star Service , nu-i problema mea ca nu ti-au zis colegii de eveniment , poate inca nu au aflat nici ei.
                      Imi pare rau ca nu s-a inteles , dar nu te acuz pe tine cu nimic, serios vorbind, faceam referire la asa-zisul club din Tulcea, acele intalniri saptamanale, se stiu baietii care sunt!!!Sunt de acord ca nu tu trebuie sa anunti pe fiecare in parte si inca o data imi pare rau ca ai inteles gresit!
                      Si nu, nu lucrez la Star Service, nu am nici o legatura cu ei, si asa reviziile mele le-am facut la Galati( asta ca o paranteza) !
                      Dar daca nu te deranjeaza ,as mai avea o intrebare , poti participa doar daca ai invitatie!? sau am inteles gresit!
                      O zi buna in continuare !

                      Comment


                      • asta a fost la lansarea duster cand era prea multa lume , acum e operatiune porti deschise , deci toata lumea poate participa

                        sigpic

                        Comment


                        • lasa care vrea sa vina sa vina

                          Comment


                          • ok, multumesc de informatie!

                            Comment


                            • soft navigatie maritima

                              Originally posted by LCM View Post
                              Care imi zice si mie de unde iau soft pentru o navigatie maritima?
                              Am eu unul foarte bun daca te mai intereseaza... (0744485946)

                              Comment


                              • mai sunt si eu de la tulcea :d

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google