Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vivi da a fost si anuntat ma sunat pe mine asa ca il iertam da data viitoare nu

    Comment


    • radicalismul asta e pentru incepatori?

      Comment


      • Neprezentarea nemotivata se penalizeaza.
        Ar fi o idee cu penalizarea.
        Pt membri clubului.
        Eu zic sa facem ceva de genul.
        Mai stangem banii de un stegulet ceva.
        Ce spuneti?
        Votam in legatura cu penalizarea?
        EU DAU DRUMU LA VOT.
        daca sunteti de aceasi parere continuati votarea.


        1.VOT. Nichiforovici
        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
        www.loganclub.ro

        Comment


        • fratie cum sa ma penalizezi cand eu sunt la munca ma? ce vrei sa las serviciul ca sa vin la intalniri?...acum serios...nu ti se pare ca e cam deplasata ideea?
          am anuntat ca sunt la munca....cand am terminat am venit:|

          Comment


          • Nici mie nu mi se pare corect, dupa ce ca ati mutat intalnirea de joi cand cu chiu, cu vai mai puteam sa vin si eu...acum miercuri chiar nu am cum ajunge,am facultate, am sesiune, nu disperati cu banii ca or sa se adune destui daca incepem luna iunie cu 20 lei de fiecare si o tinem macar 3 luni asa o sa fie de ajuns,numai sa dam toti.
            P.S. Eu votez pentru ziua de vineri ca intalnire LoganClub Tulcea, ora 20:00, eu in alta zi nu am posibilitatea sa vin la intalniri, iar cine mai vrea intalnirea vineri sa zica.
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • pentru mine nu este nicio problema...la mine e cam nasol cu munca pentru ca nu am un program stabil si daca trebuie sa ramanem peste program trebuie sa stai ca asa e sefu:|...ce sa zic...sa isi dea cu parerea si ceilalti

              Comment


              • Eu nu am spus sa fie penalizati toti care nu vin.Eu am dat o idee in legatura cu cei care spun ca vin si nu mai vin.Din motive de serviciu sau alte probleme peronale astea nu cred ca nu ar fi de inteles.In legatura cu intalnirea vineri la ora 20;00 este ok din partea mea.Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu idea mea.Era doar o idee.Nu trebuie sa luati foc asa.
                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                www.loganclub.ro

                Comment


                • Spun si eu sa mutam intalnirile in fiecare vineri la ora 20:00. Poate o sa aiba posibilitate sa vina si mai multa lume,fiind weekend-ul.
                  sigpic

                  Comment


                  • pai cred ca ar fi mai bine sa discutam miercuri sa vedem ce spune fiecare...

                    Comment


                    • si ce facem cu cei care lucreaza in ture de 12 cu 24 ( aica eu) ???, aici nu poti programa graficul de munca in functie de intalniri
                      imi pare rau !!!

                      acuma daca unii nu muncesc si au timp liber la dispozitie , este alta problema!! dar sa penalizezi sub formalitatea aceasta ... chiar nu mi se pare corect!!
                      Last edited by bogdan_sbg; 1 June 2010, 11:40. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Este de inteles cu munca si alte motive bine intemeiate.Penalizari pt cei care trag chiulul din motive lenevesti sau ceva de genul.
                        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                        www.loganclub.ro

                        Comment


                        • aici te sustin...nu mi se pare normal sa vii sa spui ca n-ai chef sa vii...adik daca ai intrat in club ai facut-o de bunavoie si trebuie sa accepti niste reguli!
                          Last edited by yakuzel; 12 June 2010, 11:16.

                          Comment


                          • Eu la asta ma refeream cu penalizarea nu la altele.
                            Last edited by yakuzel; 12 June 2010, 11:16.
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                            www.loganclub.ro

                            Comment


                            • salutare baieti....ce mai faceti? cum o mai duceti?

                              Comment


                              • dupa cum se vede super bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google