Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nee....stiu doar tipul de gps dar nu stiu ce program exact...am mai avut o navigatie dar am gasit la cnv pe net update la harta....insa acum imi trebuie doar harta maritima...practic e un fisier care se copie in cardul gps-ului si apoi o sa stie sa te duca pe ape

    Comment


    • Mersi pt atentie.Eu am incercat sa ii fiu de ajutor cu ce am putut.Tot odata sa fac si o mica gluma.Ma scuzati.Daca atat de tare a deranjat gluma mea,am sa incerc sa nu mai postez asa ceva.Mai deranjanta pt.mine a fost opservatia fata de gluma.

      [IMG]logan club tulcea.zip - ZIP archive, unpacked size 196.614 bytes[/IMG]
      Asta ar fi o varianta simpla pt benner.Partea cu CIP TUNING TCM TURBO este optionala


      Cam asta ar fi o mica varianta.

      chestia cu CIP TUNING TCM TURBO ESTE OPTIONALA daca nu va deranjeaza sa apara pe benner se va plati din bani mei.


      Asta ar mai fi o idee
      Last edited by nichiforovici; 23 May 2010, 13:15. Reason: Automerged Doublepost
      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
      www.loganclub.ro

      Comment


      • 1.Nu am facut observatia asta adresata fix la tine.S-a intamplat acelasi lucru si in trecut.Cei care intreaba ceva sau cauta ceva se ateapta si la un raspuns pe masura.Nu am vrut sa sune atat de critica observatia mea dar trebuie sa fim cu totii constienti ca trebuie sa-i ajutam cu un sfat,o parere sau cu ce putem.Raspunsurile date de noi trebuie sa fie cat mai de ajutor persoanelor care ne cer un raspuna la o problema. Sper sa ma fi facut inteles intr-o maniera cat mai pacifista.
        2.Treaba cu bannerul este de laudat.Este bine sa vezi ca sunt si alte persoane care isi dau interesul sa faca ceva constructiv pentru club. Felicitari Toni.Ar fi bine sa faca si restul ca si tine,am fi mai legati odata cu asta.
        sigpic

        Comment


        • Varianta pe alb se apropie mai mult de adevar
          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
          www.loganclub.ro

          Comment


          • Cine stie ca nu a dat banii de cotizatii pe luna Mai este asteptat la urmatoarea intalnire.Cei care nu platesc pana la sfarsitul lunii cotizatia o sa fie sanctionati,asta ca informatie personala.
            Fac si o mica lista cu cei care nu au achitat contravaloarea cotizatiei.

            1.Danny90
            2.LCM
            3.M1shu
            4.AlexutzuRGF
            5.Nicky
            6.Bogdan_SBG

            Multumesc anticipat pentru intelegere!
            P.S. - Se apropie deja si luna Iunie.
            sigpic

            Comment


            • Poate reusim sa facem si bannerul pana la urmatoarea cursa.Adica cea de la Urziceni.Avem timp destul dar trbui sa ne miscam repede.Parerea mea ar fi sa strangem si cotizatia pe luna viitoare.Sa mai fie ceva banuti.


              Asta este ultima varianta pe ziua de azi.sa nu spuna lumea a postez sa ma aflu in treaba.
              Astea se afla mai aproape de adevar.Pe fond alb.
              Last edited by nichiforovici; 23 May 2010, 18:22. Reason: Automerged Doublepost
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
              www.loganclub.ro

              Comment


              • In legatura cu lista respectiva eu o sa o achit miercurea asta...deci sa inteleg ca restul din lista care nu au fost enumerati au achitat cotizatia pe luna Mai si ii trec pe tabel da?
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • Da,restu care nu sunt pe lista au achitat cotizatia.Ii poti trece pe tabel.
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                  www.loganclub.ro

                  Comment


                  • @ Danny90 - Lcm si Bogdan_SBG au platit cotizatia,ii poti trece pe lista.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da-mi si mie te rog datele complete a lui LCM-ul ca nu il am trecut in lista, si in plus de asta da-mi si lunile in care a cotizat la club...ms
                      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                      Comment


                      • Danny eu zic sa postezi si lista pe forum sa vada fiecare cum a dat si ce fel.
                        Last edited by yakuzel; 26 May 2010, 09:33.

                        Comment


                        • Da,este o idee buna iar cine are completari la datele fiecaruia sau modificari sa imi zica....si in plus de asta in legatura cu cheltuielile o sa vorbesc eu cu vivi la urmatoarea intalnire
                          Attached Files
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • Lcm - Leoca george iulian - tl09lcm
                            sigpic

                            Comment


                            • Danny90 vezi ca eu nu sunt pe lista dar am dat bani;)...este a doua oara cand am cotizat acum...asa ca baga-ma si pe mine pe lista

                              Comment


                              • Sa inteleg ca pe luna martie sunt restant?De ce nu a spus nimeni nimic?eu acum am aflat cand am vazut lista.se va rezolva.
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google