Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vivi nu mi vrea faraon deflectoare ca e frig afasa si crapa

    Comment


    • Le pot pastra pana mai incolo,cand se mai linistesc gradele
      sigpic

      Comment


      • cam asa ceva lasa ca te cauta baiatu cand le vrea

        Comment


        • lasa vvivi le iau eu
          spuneti /mi si mie unde pot sa pun si eu folie pe fata

          Comment


          • Stiam eu pe un fost coleg de munca El se ocupa cu folii mai recent O sa imi aduci aminte joi sa vorbesc cu el la telefon si sa iti ofere toate detaliile necesare Vedeti ca joi e posibil sa vin pe jos Asa ca o sa mai intarzii un pic,dar vin
            sigpic

            Comment


            • bine o sa.ti amintesc daca o sa vin

              Comment


              • ce faceti ia spuneti si voi o eventuala intalnire cand facem ca sa incalzit afara si sa dezghetat si reteaua de net

                Comment


                • unde vezi tu ca s-a incalzit?)))

                  Comment


                  • salutare baieti nu v-am mai vazut de un car de ani. ma ajuta si pe mine cineva stie cineva unde pot sa vopsesc si eu manerele de la usa adica sa le dea si jos si sa faca si meserie. ca eu m-am intepat o data cu vopsitul...)

                    Comment


                    • sal, a-ti facut sigla locala cunva?
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Rugati-l si voi pe Alex sa-mi dea un semn de viata.... avem ceva de discutat . Mersi.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • e o problema personala cu el ? ca numai e din club ?
                          si cred ca ...
                          M1shu

                          Comment


                          • in legarura cu sigla locala am incercat ceva si nu am reusit ,inca da ser mai lucreaza la ea si cu alex o sa incercam sa luam legatura cu el

                            Comment


                            • Originally posted by M1shu View Post
                              e o problema personala cu el ? ca numai e din club ?
                              si cred ca ...
                              M1shu,Alex face parte inca din club. Nu a plecat niciunde Face parte din club.

                              @ RGF - sper sa imi aduci hartiile alea, ca am ora deschisa cu prima ocazie cand ne intalnim
                              Last edited by yakuzel; 21 February 2010, 23:11. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • Anunt de impotranta maxima! Sambata o punem de un gratar? Daca o sa tina vremea cu noi bineinteles. Astept parerile voastre

                                P.s.Locatia este Somova Lake Sa va aduceti saltele si colaci
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google