Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai linistit Geoga ca nu am in programa asa ceva. Oricum ne vedem joi si vom discuta mai multe.
    sigpic

    Comment


    • frate , sa aduc si CV ceva , dosar ca la banca ) .. dc nu lasa mi nr de cont si fac transfer bancar din contul meu din insulele Cayman ;)
      M1shu

      Comment


      • Astept parerile voastre in ceea ce priveste primul lucru pe care o sa il facem cu banii de cotizatii. Va dau si cateva idei ce sunt prioritare

        1.Sigle LGC
        2.Invitatii in club
        3.Banner personalizat
        4.Legitimatii LGC
        5.Lanyard LGC
        6.Formulare de inscriere

        *Daca mai aveti si voi alte idei chiar o sa va rog sa le spuneti.
        sigpic

        Comment


        • eu votez pentru banner

          Comment


          • Legitimatii sa fie);)

            Comment


            • Al doilea vot din partea mea pentru Banner,prioritatea si apoi siglele,astfel mai avem si timp de gandire pentru sigle.
              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

              Comment


              • O sa trec azi pe la firma sa vad ce poate face designerul nostru

                Inca ceva dragi colegi: *Aici se afla banii dumnevoastra...
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Asa,deci sunt in siguranta,in vederea cotizatiilor ca tot ai adus vorba de bani cum stam? cati dintre membrii au mai cotizat la fondul LoganClub ca sa stiu sa ii trec pe lista...si inca ceva cei care se stiu omisi din lista va rog prezentativa pe discutii generale pe forum cu Nume Prenume, Numele pe forum si numarul de inmatriculare al masinii.Va multumesc pentru intelegere.
                  Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                  Comment


                  • Ultimii bani dati la cotizatie sunt de la Constandache Alecsandru...TL-03-AUP

                    Suma ajunge la 70 de lei cotizatii membri si un bonus surpriza de la o persoana care are incredere in acest club si care doreste sa il vada asa cum poate ne imaginam cu totii,un club in adevaratul sens al cuvantului.

                    P.s.Pe aceasta cale doresc sa transmit multumirile noastre lui JORDY. Multumim pentru tot.
                    sigpic

                    Comment


                    • vivi ia te rog legatura cu adi si vezi ce zice de lansare
                      si mergi si la mosu daca ai timp

                      Comment


                      • Adsdfgdjghjkl

                        Va dau cateva idei:]

                        -atragere de noi membrii(dar voi trebuie sa convingeti viitorii membrii cu unele beneficii(va ganditi voi care)
                        -parteneriate cu diferite firme gen(ii sprijiniti pe cei de la star service prin implicarea in promotiile lor sau a operatiunilor gen porti deschise atentie fara bani dar le cereti ca toti membrii vostrii sa aiba anumite reduceri,beneficii,cu asta atrageti viitorii membrii)
                        -implicarea in organizarea diferitelor evenimente(intalniri nationale logan club la tulcea,caritate,salvati natura,in care sa fie implicarea logan club tulcea)
                        -impunerea unui regulament in club
                        -cotizatii la inscriere si lunar sau trimestrial pentru strangerea de fonduri
                        -materiale cu logan club tulcea(sepci,tricouri,parasolare)
                        Sper ca am fost de ajutor,daca am spus balarii va rog sa imi ignorati postul.
                        Last edited by valeriuciprian; 26 March 2010, 22:03. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • @vax - Cateva din aceste idei date de tine au fost puse in aplicare dar nu am avut sprijinul necesar si mai ales implicarea unui numar considerabil de persoane. Ba chiar unele idei spuse au fost luate in nume de Glume sau prostii. De aceea e mai dificil sa ajungem sa facem asa ceva daca nu suntem inca atat de omogeni ca altii,nu dau nume... DRC )
                          sigpic

                          Comment


                          • cristi cum a zis si vivi cu o floare nu se face primavara

                            Comment


                            • banner , legitimatii - formulare (astea s mai usor de facut) , restul
                              p.s. cine are model de formular ?
                              M1shu

                              Comment


                              • Am si eu niste farurii de vanzare.Daca intereseaza pe careva sa ma anunte.Farurile sunt noi,in tipla.Sunt lafel ca alea care le am eu pe masina.Pretul este de 350 lei fara montaj.Cu tot cu montaj 400 lei.Care se baga?ma gasiti la 0752243155
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google