Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu unu nu vin k sunt plecat da o sa fiu cu voi prin telefon daca o sa fie nevoie

    Comment


    • eu ma bag , da vremea sa fie ok .. de colace nu e cazul pt mine , dar un sezlong si o oglinda pt bronz tot aduc .. dc nu merge cu iarba verde, poate incercam un fotbal ;) .. sa zica cine e de acord cu asta si poa facem ceva si cu cei de la delta racing crew
      M1shu

      Comment


      • Pai daca o sa facem ceva cu delta racing crew eu in ce echipa o sa joc? ,este o idee buna cu gratarul,dar cred ca nu e necesar colacul,totusi sa nu intindem coarda ) de abia a iesit putin soarele,inca nu e de baie,vorbim la intalnire sa vedem cine vine,sa fim cativa ca daca o sa fim 5 care incapem intr-o masina nu ii vad rostul :P
        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

        Comment


        • @geoga- Lasa ca e bine si asa,pacat ca nu ai smellofon ca daca facem o frigare tre sa iti descriu nu numai culoarea,gustul dar si mirosul
          @dny- Treaba cu colacul era o mica metafora Doar nu crezi ca ma bagam la baie pe vremea asta ??

          @kpk- Nici ideea cu fotbalul nu e una rea,vedem la urmatoarea intalnire ce se stabileste Eu oricum sunt manager de cand am piciorul defect Asa ca nu conteaza pentru mine ce se face.
          sigpic

          Comment


          • S-a reanimat forumul....,e un lucru bun...
            Revin si eu cu o intrebare,pot sa cumpar un capac sau trebuie sa cumpar tot setul ???
            Mi s-a furat un capac si ma simt groaznic.....

            Comment


            • 1.Multumim pentru remarca.
              2. Poti sa iei capace si la bucata Te ajunge 50 de lei bucata la reprezentanta,din cate imi aduc eu aminte.
              sigpic

              Comment


              • da eu zic cel mai bine sa vii in parcare si acola sa vedem cum facem cu capacul unde gasit si cu cat

                Comment


                • OK,o sa vad ce fac.Cert este ca ma simt graznic,nu pot sa cred ziua in amiaza mare si culmea ironiei...de langa POLITIE...

                  Comment


                  • "Bine" ca a fost un capac si nu ceva de prin masina .. acum cateva zile m am trezit cu roata desumflata pe Pacii vis a vis de spalatoria de la blocurile turn ca parcasem pe o straduta si cred ca luase m locul cuiva , desi nu era marcat nimic .. astia merita filati , prinsi si calcati in picioare , soarele mamii lor, se lanseaza si la noi moda bucuresteana cu soferi agresivi si chestii gen locul meu de parcare , adica aici ma jucam eu cu puta n tarana cnd eram mic ..
                    M1shu

                    Comment


                    • Furt din auto

                      Parcati voi pe la Economic vreodata si va asigur ca un capac si o roata desumflata sunt parfum pe langa "tratamentul" pe care il veti primi Ar fi ca o sesiune de"se poate si mai rau decat atat" Deci,aveti mare grija daca parcati pe la Economic vreodata.
                      sigpic

                      Comment


                      • M-am oferit din proprie initiativa sa fac un tabel unde vom tine evidenta cotizatiilor lunare din partea membrilor LoganClub Tulcea,sper sa va placa,si sunt sigur ca asa se va tine evidenta cel mai bine,v-as ruga sa postati pe forum,de preferat aici la discutii generale cu datele urmatoare:
                        Nume si prenume:
                        Numele de pe forum:
                        Numarul de inmatriculare al masinii:
                        Asa eu voi completa tabelul respectiv cu datele fiecarui membru cotizant in fiecare luna daca viitorul casier ma va lasa sa il ajut tinand evidenta
                        Attached Files
                        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                        Comment


                        • Ionita Mihai .. M1shu .. TL 01 KPK
                          M1shu

                          Comment


                          • Originally posted by M1shu View Post
                            Ionita Mihai .. M1shu .. TL 01 KPK
                            Prima data banii si apoi ,ionita mihai...kpk;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Tare asta cu intai banii si dupaia . Eu deocamdata il trec pe lista,si ii scriu si cotizatia cand o sa aduca banii
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment


                              • Sa ma treci si pe mine Silviu Dragos...Yakuza...TL-59-NCV
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google