Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Despre Tulcea - Murighiol nu stiu, dar nu era asa bun acum 2 ani.
    Spre Jurilovca urmeaza traseul Tulcea - Babadag - 2 cantoane iar de aici faci dreapta spre Jurilovca. Pana la intersectia de la 2 cantoane drumul e bun, fara nici o problema, dar de acolo... cam denivelat si cu gropi (vreo 13 km).
    GL-22-TOF

    Comment


    • Simon , nu mai inteles.
      o sa stau cateva zile la Murighiol , si in timpu asta vreau sa ma duc o zi la gura portitei.
      daia te`am intrebat de traseele astea.
      anu trecut am stat la enisala...da nu mia placut..si stiu ca e bun drumu de la babadag spre jurilovca.

      Comment


      • aaa, pai ok atunci vi la Tulcea si apoi la Murighiol (drumul nefiind prea bun) iar de la Murighiol pana la Jurilovca stiu ca drumul este prost dar si ocolesti destul, ajungi pe la Dunavatul de sus, Dunavatul de jos si asa mai departe...dar cand vi?
        Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

        Comment


        • pe week vin ...sambata mai exact.
          cred ca pana la urma de la murighiol o iau spre tulcea..si spre babadag , ca sa ajuns spre jurilovca.
          asta e , mergem si noi mai incet
          numai bine si mersi.

          Comment


          • re

            Catafof salut! vezi ca drumu spre murighiol e bunicel dar ai grija ca in unele sate mai sunt gropi facute ptr canalizari..spre exemplu in nufaru ai grija ca acolo mai erau gropi .... si cand mergi tulcea-babadag-2 cantoane faci stanga nu dreapta. eu cand am fost acum cateva luni drumu era foarte bun si de la podu ala de langa sat visina nu stiu cum mai e drumu acolo

            Comment


            • am sa tin cont.
              ms baieti.

              Comment


              • nu ai pentru ce, anytime! poate ne vedem cand ajungi in tulcea...
                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                Comment


                • domnule CATAFOF cel mai bine vii inspre tulcea-murighiol iar de acolo te intorci la tulcea babadag 2 cantoane(drumu este cat de cat bunicel) iar de la 2 cantoane este mai bun. Nu fa prostia sa ajungi pe la dunavat ca ai sa plangi de mila masinutii aleia frumoase. o zi buna si sper sa ne anunti si pe noi poate stam un pik de vorba.

                  Comment


                  • eu nu stiu ce mai intrebati cum sunt drumurile parca nu stiti pline de gropi

                    Comment


                    • pai ce sa fac si eu..macar sa rup masina mai putin , daia intreb.
                      Alex_ , nu ma mai domnii atat .
                      oricum , mutumesc de sfaturi , si poate schimbam cateva impresii.
                      am numarul lui Simon.

                      Comment


                      • M-am intalnit azi cu un membru (avea stickere renault f1) la trecerea la nivel intre babadag si mihail kogalniceanu. Il salut si pe aceasta cale si poate aflu si cine este ca sa ne stim de acum
                        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                        Comment


                        • era de al nostru era domnul vivi

                          Comment


                          • Mai baieti, uitati ce m-am gandit eu...haideti sa facem lista aia pentru tricouri cine vrea sa scrie pe forum si eu ma ofer sa fac lista....o sa scriu pe o foaie cine vrea, voi postati doar pe forum daca doriti cu Numarul masinii si numele..si daca tot am spus asta am sa scriu eu primul
                            Bratul drept: 90 DNY
                            Bratul stang: Danny iar in rest se stie modelul tricoului...eu vreau doar unu deocamdata
                            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                            Comment


                            • . . .

                              brat drept:02 tid
                              brat stang: NuRaN eu tot unu vreau deocamdata

                              Comment


                              • salutare

                                si eu mai vreau da sa fie asa marimea M si modelul asta pe spate si fata la fel
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google