Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu sunt de parere cu vivi

    Comment


    • si mie imi place ideea asta dar nu dau de mis cand ma duc pe acolo.

      Comment


      • mergi seara dupa 6 si vezi

        fratilor am primit mustrari din partea galatenilor k nu am fost la regionala
        Last edited by geoga; 16 June 2009, 18:23. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Noi ne cerem scuze ca nu am putut ajunge la regionala Dar au fost alte lucruri neprevazute care au aparut pe parcursul acelor zile Dar poate o sa reusim si noi sa facem o regionala chiar aici la noi Ca exista posibilitati Macar sa poata veni cei din imprejurime Asta din cauza imposibilitatii de a asigura cazare.
          sigpic

          Comment


          • Ne cerem scuze galatenilor Loganisti

            Comment


            • Cine merge Duminica asta la Nufaru la o baita si poate si un gratar ? Astept raspunsurile voastre pana maine.
              sigpic

              Comment


              • eu s-ar putea sa plec la ct la mare duminica asta...vrea mama la plaja
                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                Comment


                • eu am fost la constanta praf de obeseala

                  Comment


                  • pacat ca a fost vremea urata ca trageam si noi un gratarel si o baitza de toata frumusetea... dar nui nik alta data.

                    Comment


                    • sal.
                      am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                      mersi
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • sa discutam si te rezolvam de sigle

                        Comment


                        • dar ce la o regionala, trebuie sa asiguram noi cazare ? ca tot vb de asta Vivi ... si daca poti sa pui un post cu niste reguli de organizare sau cerinte , nu de alta dar ar fii frumos sa organizam si noi la Tulcea ceva
                          M1shu

                          Comment


                          • Maine trebuie sa ajung la Mahmudia...ma ajuta cineva cu niste informatii?Eu vin dinspre Constanta...pe unde trebuie sa o iau?Sunt indicatoare?Cum e drumul pana la Mahmudia?Merci.
                            sigpic

                            Comment


                            • pai vi normal in Tulcea (ai putea de la babadag sa faci dreapta spre enisala..dar este foarte urat drumul pana la Tulcea apoi) deci...de la babadag ti drept inaintepana la Tulcea...apoi , cand ajungi in tulcea faci dreapta pe langa Lukoil si ti varianta pana ajungi la dealer-ul KIA. cand ai ajuns acolo faci stanga si mergi pana la sensul giratoriu, acolo faci dreapta si tot inainte pana la Mahmudia. Drumul pana la mahmudia e asa si asa...eu cu mai mult de 90-100 nu am mers pe acolo)

                              sau daca vrei, spune-mi cand ajungi in Tulcea si eu te astept la intrare si te duc pana la drumul inspre mahmudia.
                              Last edited by Simon; 6 July 2009, 18:34. Reason: Automerged Doublepost
                              Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                              Comment


                              • simon ajuta omu si cere un nr de tel sa fii mai sigur k nu se stie cand ajundem pe la el

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google