Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da poate era mai bine daca eram toti ca stia lumea despre ce vorbin si care este treaba cu regulamentul nu ramane decat sa ii respect pe cei care inca se mai tim de club

    Comment


    • Baieti am ocazia sa va invita la un eveniment organizat se Star Service Tulcea , mai multe detalii http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=6867. Va asteptam si va stau la dispozitie ptr intrebari si lamuriri.

      Imi permit sa postez ptr ca am vb cu simon , dar cred ca el a uitat

      sigpic

      Comment


      • simon eu zis sa postezi si u regulamemtul si sa poata sa il descarce toata lumea care este interesata

        Comment


        • inca nu e necesar acest lucru,parerea mea e ca sa vedem noi ce fel ne descurcam cu regulamentul asta si daca il vom respecta sau nu si apoi sa il facem public Si in plus numai are niciun farmec daca il citeste toata lumea care intra pe forum si o sa spuna ca nu are rost sa vina la intalniri Asa mai bine ramane sa ne vedem si noi cu cei care doresc sa adere sa le prezentam regulile si sa-i cunoastem fata in fata
          sigpic

          Comment


          • ok cum spuneti eu maine nu vin nici duminica k am ore

            Comment


            • asa e geoga daca nu la faci pe toate la timpul lor;))

              Comment


              • Tot ce ese posibil ca la intalnirea de maine sa lipsesc si eu Am vorbit cu adi si el stie despre ce este vorba ,e ziua mamei mele si nu cred ca o sa pot ajunge maine la intalnire. In orice caz va anunt si telefonic daca vin sau nu .
                sigpic

                Comment


                • da baieti m.ia placut intalnirea fulger de astazi;)eu ii dau dreptate lu vivi trebuie sa punem capul la contributie nu se mai poate assa

                  P.S pastrati bezina in rezervor pentru duminica iesim la una mica;))

                  Comment


                  • POATE VA INTERESEAZA BAIETI:

                    Vand toba JOM cu iesire 100mm cu reductie pentru Dacia Logan.Toba se da si cu silencer si cheie pentru inlaturarea lui.O am de 3 luni pe masina,este in perfecta stare full inox.Relatii la telefon 0765420251 sau id mess cristicubanez.pret 350ron.Trimit oriunde!

                    Comment


                    • Mag here. Facem azi pana la urma azi un fotbal? Sau va vindeti ?

                      Comment


                      • magule se pare ca uni stiau sa au iutam sa ii anunte si pe ceilalti se mai intampla

                        Comment


                        • Salutare Baieti.
                          Super Oferta la APAN BRAILA PE SOSEAUA BUZAULUI LANGA SPITALU JUDETEAN.
                          Un litru de ULEI ESTE 1 LEU.
                          Ca sa beneficiati de oferta la motorizare pe benzina trebuie sa achizitionati de la service filtru de ulei,filtru de aer si bujii si atunci primiti ulei la super pretul de 1 LEU LITRU.
                          La motorizarea DIESEL trebuie sa achizitionati filtru de ulei,filtru de aer si filtru de motorina si primiti ulei la super pretul de 1 LEU LITRU.
                          Si pe langa aceasta SUPER OFERTA primiti si o verificare de iarna gratuita.
                          Grabitiva baieti k oferta este pana la sfarsitu luni.
                          Salutare si numai bine baieti.

                          Comment


                          • ok merci pentu informare

                            Comment


                            • Multumesc si eu, sper sa am ocazia sa ajung pe acolo pana la sfarsitul lunii
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment


                              • Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google