Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare

    am gasit ceva pentru cei interesati ce benzina este bune
    Attached Files

    Comment


    • Multumesc tuturor ptr raspunsuri...rapide si la obiect..
      V-as ruga sa-mi recomandati o spalatorie buna..(si la buzunar...) nu suport sa o vad murdara..

      Comment


      • merçi pt informatie. in legatura cu benzina am pus si de 95 si de 98.la cea de 98 se simte ca e mai ,,tare,,si mai scumpa .de 95 e ok si alimentez de la petrom

        Comment


        • jordy in legatura cu modificarile te invital si la intalnirile noastre si iti promit ca vei afla mult mai multe informatii depre modificari la LOGAN .

          Comment


          • @ mmlian:eu spal masina numai in e3 fata in fata cu piata.costa 15 exterioru si 10 interioru.poate ti se pare cam scump dar o fac baietii de acolo boboc.eu sunt super multumit si de cate ori am fost nu m-a dezamagit niciodata.

            Comment


            • @Mmilian....O spalatorie buna de care eu sunt foarte multumit in vederea raportului calitate-pret se afla pe strada pacii, dupa ce treci de complexul plugari exact unde incepe piatra cubica...este o spalatorie care iti face interior-exterior cu 20 lei si iti da si cu ceara lichida pe masina,nu iti cer sa ma crezi pe cuvant, mai bine incearca si ai sa vezi.
              Last edited by Danny90; 18 September 2009, 01:39.
              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

              Comment


              • geoga cauta si un grafic pentru motorina daca gasesti. Eu pun numai rompetrol si petrom v si vreau sa zic ca merge foarte bine masina.
                p.s. eu imi spal masina numai la spalatoria vis a vis de ANL, sunt foarte multumit raportul calitate pret ok.. 20 lei interior exterior si ceara

                Comment


                • Nu pot sa cred ce-mi spuneti!!
                  Eu o spalam pe Isaccei..15lei sapalat cu furtunul si sters cu laveta..bineinteles doar exterior....

                  Comment


                  • @ alex_ si danny90 : ceara o da cu mana ? si iese bine sau.... ?

                    Comment


                    • alex te ajut si pe tine sa de luni ca nu ma timp liber deloc

                      Comment


                      • Sa nu uitati sa luati sare,cutite,farfurii,carbuni,masinile,prietenele,e tc...:drive:
                        sigpic

                        Comment


                        • pentru mmilian:
                          da-mi voie sa-ti spun
                          La multi ani!
                          tot ce-ti doresti,
                          bani in punga de sa crape,
                          sa faci lucruri nefacute,
                          sa vezi locuri nevazute,
                          sanatatea sa te tina , cu cel mult o aspirina!!!

                          P.S.: vinooo la intalniiiiiri! toata lumea te asteapta :P
                          Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                          Comment


                          • Originally posted by Simon View Post
                            pentru mmilian:
                            da-mi voie sa-ti spun
                            La multi ani!
                            tot ce-ti doresti,
                            bani in punga de sa crape,
                            sa faci lucruri nefacute,
                            sa vezi locuri nevazute,
                            sanatatea sa te tina , cu cel mult o aspirina!!!

                            P.S.: vinooo la intalniiiiiri! toata lumea te asteapta :P
                            Multumesc ptr..urari...
                            Sper sa reusesc sa ajung...intr-o zi...

                            Comment


                            • LA MULTI ANI ! din partea membrilor logan club tulcea

                              Comment


                              • Eu imi cer scuze ca am intarziat cu urarea La multi ani Sa fi fericita si sa stii ca acum sunt cei mai frumosi ani din viata 04 ani ...La multi ani inca odata
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google