Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maine la 20.00 in parcare ptr discutii

    Comment


    • vezi ca ai postat gresit...daca e vorba de intalnire puteai foarte bine sa scrii la "intalniri membrii logan club tulcea"
      Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

      Comment


      • am postat aici si ptr incepatori k numai aici citesc

        Comment


        • simon astept sa-ti faci publica ideea...
          stii tu , ce am vb la telefon.

          sigpic

          Comment


          • noi am discutato si o sa o mai discutam mai multe

            Comment


            • n-am inteles? m-a sunat simon , asa am inteles la telefon , si mi-a facut o propunere astept sa o faca publica si dupaia voi anunta si eu la mine... atata tot...

              sigpic

              Comment


              • ceea ce am avut de zis am lasat pe "LoganClub Constanta" ...
                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                Comment


                • nu am stiu ca ai scris acolo... mi-se pare mie , sau voi sunteti cam certati pe aici?

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by alex_ View Post
                    andrushk_mib cu mine te-ai intalnit in duminica aia, mai stii ce culoare era masina albastra sau visinie??a mea e visinie
                    Era albastra. Poate ne cunoastem la intalnirea de la "hotar"
                    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                    Comment


                    • Eu eram mai. Andrushk,te-am vazut si eu Cred ca faceam schimb de orase Eu plecam la mare atunci Sigur o sa ne vedem la hotar Vorbim noi mai multe atunci si o sa ne cunoastem mai bine Pana atunci te salut
                      sigpic

                      Comment


                      • am zis asta ca si eu am fost la c-ta in ziua aia si mam intalnit si eu cu unul din voi

                        Comment


                        • bai ce facem cu grataru ala comun nu va mobilizati etc???

                          sigpic

                          Comment


                          • ba da sonykel facem si noi lista..ne intalnim azi si discutam

                            Comment


                            • asa va vreau

                              sigpic

                              Comment


                              • Intretinere

                                Originally posted by SoNyKeL View Post
                                asa va vreau
                                I-mi recomandati si mie o spalatorie adevarata in Tulcea???
                                Pe masinuta mea alba si noua s-au depus niste picatele de bitum(se asfalta langa parcare si au zburat vapori de zmoala)am dus-o la spalatorie si nu s-au curatat iar patronul mi-a recomandat sa-i fac polish ceea ce stiu ca nu este tocmai bine ca se subtiaza tabla.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google