Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa aveti parte de tot ce aveti si mai vreti,
    De tot ce nu aveti si va doriti,
    De tot ce va lipseste si nu stiti.
    Un an nou fericit !
    Multi ani cu sanatate...din partea LoganClubPitesti

    Comment


    • Lasati o parte din lumina artificiilor aprinse in noaptea anului Nou sa va lumineze.
      Fie ca anul care vine sa fie pentru dumneavoastra o punte spre ceva mai bun, mai luminos.
      "La Multi Ani"
      Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru dumneavoastra si familie.
      "La Multi Ani"
      Cu ocazia Anului Nou primiti din partea Membrilor Logan Club Mioveni un sincer "La Multi Ani", tot ce va este de folos sa se realizeze si nimic sa nu va innoureze "cerul" senin al vietii!
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • La multi ani .fie anu ce vine sa va aduca numa bucurii sanatate si belsug .din partea logan club ploiesti
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • LA MULTI ANI! multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi din partea L.C. TIMISOARA.
          Powered by LSS
          http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

          Comment


          • Gata,a inceput un nou an. Va doresc sa fie unul plin de evenimente si realizari. De aici incolo va incepe un nou capitol in Logan Club. Anul asta va propun sa facem clubul sa rasara si sa se afirme in tot judetul. Sa nu mai fie persoana in orasul asta sa nu stie de noi. E ceva destul de maret,de aceea rog seriozitate si devotament unii fata de altii.

            Sa fie un an bun si sa iasa toate asa cum ne dorim.
            sigpic

            Comment


            • chiar asa domn vivi eu ma alatur tie si sper sa reusim ceea ce ti-ai propus asa ca sa nu mai stam pe ganduri si sa ne acucam de treaba ca timpul trece si pacat de el

              Comment


              • va salut!aveti cumva idee daca pune cineva aici in tulcea,parasolare pt parbriz dar pe dinauntru ? multumesc

                Comment


                • incearca la mosu unde am pus parasolarele
                  sau intreaba la ct

                  Comment


                  • Te costa undeva la 70 de lei si e din folie pentru geamuri, asa mi-a spus si mie nea ala care dorea sa ma usuce de parale. Stiu totusi ca erau la magazinele de piese auto si parasolare interioare dar,aveau o culoare albastra si erau in degrade. Merita sa incerci. Te pui si umezesti bine pambrisul si parasolarul ca a il poti muta din loc,poate nu il nimeresti din prima. Apropo,trebuie sa scoti retrovizoarea din iterior ca sa il poti pune mai bine. Mult succes
                    sigpic

                    Comment


                    • daca crezi ca nu reausesti cumpatari si vino in parcare si il punem acolo

                      Comment


                      • e mai greu sal pui in parcare. in primul rand trebuie sa.l tii in apa vreo 15 min sin care apa sa aiba peste 20*C

                        Comment


                        • Salutare..are cineva idee cat costa un set de deflectoare de aer pentru logan pentru fata?....sau se vand cumva cu tot cu alea de pe spate la set?

                          Comment


                          • cat costa bradutii de usi la ogan?

                            Comment


                            • nu cred ca gasesti asa ceva la noi in tulcea sa cumperi doar la reprezentanta la service

                              Comment


                              • Originally posted by Faraon20 View Post
                                Salutare..are cineva idee cat costa un set de deflectoare de aer pentru logan pentru fata?....sau se vand cumva cu tot cu alea de pe spate la set?
                                Salut daca te intereseaza deflectoare de aer ,am eu de vanzare,le-am pus decat o data pe masina sa le probez si cam atat Sunt decat pentru fata si le dau cu 35 lei.

                                @pricopflorin - Te ajung undeva la intre 3-5 lei bucata la noi in oras la reprezentanta.
                                Last edited by yakuzel; 25 January 2010, 21:50. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google