Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok atunci vorbim joi la intalnire.trebuie sa hotaram mai repede ce si cum ca asta cu pensiunea este foarte cautat.eu i.am spus cam la sfarsitul lunii octombrie.

    Comment


    • da este foarte bine asa si cred ca am vb si eu tot cu el dar discutam joi. Trebuie sai dam bice ca timpul se scurteaza.

      Comment


      • o sa discutam la urmatoarea intalnire Cred ca dupa intalnirea cu cei de la constanta ati invatat si voi cate ceva despre im portanta acestui club Si totusi sa nu ma grabesc sa trag concluzii O sa se vada si asta cu timpul
        p.s. Va informez ca am schimbat locatia pentru intalniri ...la iesire din oras spra mineri Acolo se vor avea loc toate intalnirile noastre
        sigpic

        Comment


        • da domn vivi noua cred ca ne trebuia un impuls de genul asta sa trecem la lucruri serioase

          Comment


          • astazi sa veniti la metalu in parcare pe la 5 sa vorbim despre cazare ca am vorbit cu ala si a zis ca ne gaseste el inca 60 de locuri.deci cred ca ar trebuii sa trecem si pe acolo sa vedem locurile.eu am vorbit si cu ady si cred ca duminica asta ar fii bine sa mergem cativa sa vedem si sa vorbim cu proprietarii sa nu creada astia ca e vreo teapa.

            Comment


            • Pe la 5?..de ce la 5, ora stabilita e 6 jumate asa ca...ne auzim la 6 jumate.
              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

              Comment


              • sa mergem la dunavat dany

                Comment


                • Salut baieti, am vorbit cu doamna Elena de cazare pentru constanta si ceilalti akum nu stiu ce sa-i spun lu' domn' grigore (vecinu) luam toata vila.stiti k sunt km 20 de locuri.vreau un sfat k m-a luat valu'.....))

                  Nu mai folosi prescurtari gen "k", "sh", "tz"...si asa mai departe!!!
                  Last edited by Simon; 14 October 2009, 22:36.

                  Comment



                  • aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
                    pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • Salut am gasit la CT odorizant CWS Frutto cu 55 de lei pt cei interesati (in special Yakuzel care a avut )

                      Comment


                      • DIscutii Generale

                        wow asa pustiu a ramas pe aici ?? unde imi sunt baietii ??

                        Comment


                        • Buna dimineata. Multumesc P_i_T dar acum numai am fonduri ca sa imi iau un cws,macar acum stiu si un om de legatura
                          sigpic

                          Comment


                          • Astept concluzii,idei,reprosuri,critici,etc in ceea ce priveste noul regulament.Si daca nu exista ,cu atat mai bine.
                            sigpic

                            Comment


                            • noul regulament trebuia facut de mult,eu zic ca este foarte bun acum trebuie sa ne straduim sa-l respectaam

                              Comment


                              • Eu nu zic decat, Jos palaria!!! in sfarsit am putut face ceva in ceea ce ne priveste. Bravo noua!
                                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google