Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by yakuzel View Post
    Eu imi cer scuze ca am intarziat cu urarea La multi ani Sa fi fericita si sa stii ca acum sunt cei mai frumosi ani din viata 04 ani ...La multi ani inca odata
    S-o crezi tu...a fost o zi fffff trista...cred ca cea mai trista aniversare
    Asa ziceam si eu cand aveam 20 de ani...
    Multumesc oricum tuturor

    Comment


    • nu am mai postat demult , dar dc tot sunt membru , hai sa mi dau si eu cu parerea .. pai la benzina cred ca rompetrol este peste cei enumerati ( iar pretul , cel putin la efix 95 este ca cel de la petromv ) eu nu am de ce sa ma plang, oricum , am pus si de la petromv si de la lukoil si nu am simtit nici o diferenta ( vb de categoria 95) .. legat de spalatorii, eu prefer petrom , la perii , singurul dezavantaj este ca nu o usuca f bine si nici nu au interior (nu ma plang de asta ca pot sa sterg si eu praful ) .. parerea mea
      M1shu

      Comment


      • buna baietiin sfarsit am reusuit sa imi aduc aminte parola, eu m-am inscris mai de mult cand aveam loganul diesel. sunt baiatul nou 43_val. sper sa ma anuntati si pe mine la urmatoarea intalnire. P>S>cum a fost duminica?

        Comment


        • Salut Valy, intalnirile sunt asa : joi ora 20:00 in parcare la metalu' iar duminica ora 18:00 in acelasi loc. Bine ai revenit !
          Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

          Comment


          • ok as vrea sa stiu cu cine as putea sa merg sa pun si eu emblema pe parbriz sau vorbim la intalnire )

            Comment


            • pai, vorbim joi sa vedem cine are liber , eu scap de la munca cam pe la 5 (maine scap mai tarziu) dar dc. vrei te sun si merg eu cu tine...
              Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

              Comment


              • maine nu pot sa merg pentru ca ma duc la constanta sa'mi pun folie la geamuri daca e mergem joi cand scapi de la serviciu si dupa direct la intalnire

                Comment


                • valy dar poti sa mergi si u acolo si sa-i spui mosului sa-ti puna sticker el stie noua nea pus la totii

                  Comment


                  • nu ma sa nu merga singur k nu il pune cum trebuie il pune naspa k il punea si la iuly naspa si a fot bogdan acolo si ia aratat k nu mai stia

                    Comment


                    • Eu maine am sa duc masina in service sa imi schimbe caseta de directie, daca vrei valy mergi cu mine sa duc masina si apoi merg eu cu tine la mosu sa iti pui sticker. ce zici?
                      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                      Comment


                      • da cred ca este o idee buna, acuma sa fie si valy de acord

                        Comment


                        • salut baieti,am vorbit cu cineva din Dunavat pentru cazare, pentru 40 de persoane este o pensiune cu 15 camere a cate 2 paturi 1 mil cam. 24h.si mai este o casa care mai are 15 locuri de dormit.sunt una langa alta le desparte un gardulet.daca vreti pentru mai multi gasim.asta este o oferta.

                          Comment


                          • . .

                            despre ce e vorba aici si eu nu stiu :-w :-w

                            Comment


                            • cam asa ceva

                              Comment


                              • Nuran am hotarat sa facem o regionala cu constanta, galati, braila, calarasi si ialomita. Noi trebuie sa ne interesam de cazare in primul rand dar daca vrei sa afli mai multe trebuie sa vii la intalnire joi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google