Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stai cu mana pe tel k nu se stie cand te sunam

    Comment


    • asta sa fie problema gasim noi o zi de gratar

      Comment


      • Da, poate punem de un gratar, vara e lunga, avem timp intr-o duminica sa mergem toti undeva la padure sau la mare sa facem show, benzina sa fie ca avem unde sa mergem
        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

        Comment


        • normal dar sa fie si vremea buna nuuuu????

          Comment


          • se pare k astazi sau discutat niste probleme si o sa hotarasca alex ex organizator de intalniri un regulament cat mai cutand

            Comment


            • de ce ii zici ex ? e organizator,mai asteptati putin sa faca cristy mutarile.

              Comment


              • se gaseste si aici regulamentul.

                Comment


                • fratilor Deseara la fotball cu noi
                  sigpic

                  Comment


                  • eu vin daca ma mai primiti printre voi

                    Comment


                    • si eu la fel vin dar sa nu plec iar pe la constanta

                      Comment


                      • Dragi colegi, LoganClub Bacau va invita la a V-a intalnire regionala pe 27 septembrie. Va rugam sa va anuntati prezenta aici

                        Comment


                        • cum a fost la fotbal baietzi???? vrem si noi sa stim scorul oficial

                          Comment


                          • aveam 3 in fata si nu au mai jucat au iesit de pe teren si a fost super tare si plus de asta am jucat si in minus cu un om

                            Comment


                            • Salut co-forumistilor din Tulcea.
                              am si eu vreo 2 intrebari de pus pt cei din zona.
                              zilele urmatoare voi ajunge pe la Murighiol , vreau sa stiu cum e drumul de la Tulcea pana la Murighiol...ca pana in tulcea stiu ca e bun...masina mea fiind rigida de la suspensii si mie tare frica de drumuri proaste.
                              Si de la Murighiol spre Jurilovca( sa iau bacu spre gura portitei) aveti idee de starea soselei ?multumesc si poate ne vedem prin zona.

                              Comment


                              • pai de la Tulcea pana la Murighiol drumul nu este cine stie ce, nu poti merge cu mai mult de 90, iar de la Murighiol pana la Jurilovca e nasol rau. Dar, de ce vrei sa ocolesti de la murighiol ca sa ajungi la jurilova si sa bagi si masina pe drumuri nasoale cand poti sa o iei pe la babadag-enisala si apoi jurilovca sau babadag-2 cantoane si apoi jurilovca?? este de 100 de ori mai bun drumul.
                                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google