Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sa stiti ca poate participa oricine Organizatorul a facut posibila inscrierea tuturor categoriilor de masini Clasa s1 se refera la cei cu posibilitati hipice (cp) mai mici Inscrierea e 100 lei asa ca daca doriti puteti sa va incordati pe pista;)
    sigpic

    Comment


    • #92
      vivi eu as fi vrut sa ma dau dar daca aveam un 1,6 16V atunci da asa cu 1,5 dci ma las pagubasi

      Comment


      • #93
        te provoc eu alex ce zici

        Comment


        • #94
          Eu nu ma dau ca am jantele grele
          sigpic

          Comment


          • #95
            ce sa zica si k il fac

            poate ne dam diseara daca e sa ne adunam
            Last edited by geoga; 17 May 2009, 16:46. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #96
              cu cine sa te mai dai mah nu te-am facut mai baga si u ceva la motorasu ala si poate ma faci atunci

              Comment


              • #97
                Numai vorbiti asa de parca sunteti participanti la curse ilegale ca o sa isi faca lumea o idee destul de proasta despre clubul nostru O sa creada ca noi facem altele decat cele care ne privesc.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  da vivi da noi facem liniute cu rotile de rezerva ce este asa rau in asta

                  Comment


                  • #99
                    eu sunt de parere ca cel mai bine este sa te bagi la liniute atunci cand se organizeaza asa ceva, lasam drumurile publice deoparte si astea ilegale le aruncam si ne vedem noi de ale noastre...este cel mai indicat asa (bineinteles, exceptand faptul ca mai conducem si agresiv cand ne apuca, asta face toata lumea). iar in al 2-lea rand nu avem noi masini de liniute ce dracu?? sunt frumoase, pardon...foarte frumoase si excelente pt. oras, plimbari si chestii de genul si cam atat. aveti grija de voi!!!
                    Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                    Comment


                    • asa e mai simon cum zici u si eu sunt de acord cu afirmatia ta si te sustin k de suntem colegi

                      fratilor ce ulei bagati la masina k vreu sa il schimb
                      Last edited by geoga; 20 May 2009, 19:57. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • eu sper mobil 1 0W40...sau care era la pt. motoarele noi...e mai scump cei drept...dar ii bun! (e dinala sintetic)

                        frate, eu vreau mobil 1 dinala 0w40 (sintetic) sau care era ala pt. motoarele noi:-?

                        eu voi lua mobil 1 0w40 (sintetic pt. motoare noi ) sau care era...parca asta:-?? cei drept ca e mai scump dar e bun!
                        Last edited by Simon; 20 May 2009, 22:14. Reason: Automerged Doublepost
                        Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                        Comment


                        • ok ms ptr informatie

                          Comment


                          • geoga astept raspunsul tau daca te hotarasti la ce am vb noi aseara sa stiu si eu sa vb cu domnu

                            Comment


                            • Eu bag numai ulei sintetic de loarea soarelui marca floriol sau unisol ... scuze de reclama dar mi-au promis astia ca imi umplu casa cu ulei de bucatarie daca le fac reclama ...Acumsa vad daca il aduc in sticle sau il imprastie prin casa ,sa o am plina
                              sigpic

                              Comment


                              • merci viiv eu foloseam unisol sau cam asa ceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google