Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa vazut asta da speram k se vor schimba mai multe si foarte repede

    asteptam si schimbarile
    Last edited by geoga; 30 May 2009, 01:02. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • oricum in primul rand trebuie sa lucram la comportament si limbaj Foarte important acest aspect In plus sa ne lasam masinile deoparte cand e vorba de o mica cearta si sa ne gandim ca in ele se duc aproape toti banii nostri si nu ar fi normal sa ne batem joc unul de altul Daca nu sunteti deacord cu mine va rog,comentati Parerile sunt impartite dar daca am gandi rational ne-am da seama ca omeneste ar fi sa ne comportam altfel unul cu altul Ma zgaria deja constiinta si nu am mai putut tine pentru mine ,asa ca am izbucnit
      P.s Nu vreau ca sa se simta vreounul dintre voi ofensat Am vorbit la modul general.
      sigpic

      Comment


      • eu sunt de acord Vivi, avem de lucract la comportament si limbaj...(ma rog..eu nu prea injur..sau chestii de genu si cred ca ati vazut ca-mi pasa) nu sunt eu cheie de biserica..de aceea toti avem de lucrat la asta.
        Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

        Comment


        • sunt cel ,mai de acord cu vivi da fara sa ne mai provocam

          Comment


          • bine mai bine eu sunt oaia neagra din tot grupu sa inteleg

            Comment


            • nu alex nu esti u oaia neagra

              Comment


              • exista cate un pic din "oaia neagra" in toti;)
                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                Comment


                • alex ce era pana la urma cu sigla o facem sau ne-ai aratat asa sa ne amagesti daca da ai vb cu mosu o face sau nu se complica ?
                  sau hai sa discutam de ea sa vedem cum facem cine este de acord cu mine

                  Comment


                  • iti spun eu ca toata lumea este de acord cu tine geoga.
                    Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                    Comment


                    • alt cineva daca mai doreste

                      Comment


                      • mai eu am vb cu voi da nu mia zis nimeni ceva concret adik sa caut sau nu ...... daca voi nu imi spuneti si nu ne intalnim sa vb de unde sa stiu ce sa fac cum miati spus am si plecat in cautari....

                        Comment


                        • spun eu,emblema ramane E foarte tare si ne reprezinta Asa ca Alex ,ai verde sa te pui sa faci si emblemele Care nu e de parere cu mine sa isi faca singur emblema
                          sigpic

                          Comment


                          • eu unul vreau k da bine

                            Comment


                            • ce emblema ? eu is mai in urma ...
                              M1shu

                              Comment


                              • embleme ptr masini cu sigla orasului

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google