Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    fratilor vin si eu ma anuntati si pe mine????? aaaaa astept telefonul vostru..bafta

    Comment


    • #47
      haideti ma unde sunteti, stati pe invizibil

      Comment


      • #48
        salutare

        uite modelul de tricou
        Attached Files

        Comment


        • #49
          fratilor, eu nu vad nici un post nou...nici ceea ce scriu eu nici ceea ce scrieti voi la mine au ramas cele veche nu-mi apare nimic altceva ce sa fac???

          iauite...acu imi apar doar cateva...abia dupa ce am mai scris eu ceva , aiurea. misto tricoul!
          Last edited by Simon; 29 April 2009, 21:51. Reason: Automerged Doublepost
          Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

          Comment


          • #50
            nu vad nimic ce e scris nou nici de mine nici de nimeni.

            am mai facut modificari da nu merg puse mai incerc
            Last edited by geoga; 29 April 2009, 21:53. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #51
              salutare

              asa sunt tricourile
              Attached Files

              Comment


              • #52
                ce ziceti fratilor merg ??????????????

                Comment


                • #53
                  merg...un vot de la mine doar ca ar fi bine sa pastrem doar pe o maneca numarul de inmatriculare si doar pe fata numele nostru sau porecla;) in rest perfect..astept parerea celorlalti...si daca e ok, pretul
                  Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                  Comment


                  • #54
                    da si eu sunt de acord.arata belea

                    Comment


                    • #55
                      asa simon nmai bine ,sa nu mergi cu el k faci bine

                      Comment


                      • #56
                        Tricourile sunt tari Inca un vot si de la mine Cat despre inscriptionari eu spun sa fie scris decat pe o maneca numai literele din numarul de inmatriculare sau numai nick-ul sau se mai poate pune si nickul pe spate sus dar cu niste litere gen graffitti.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          fratilor aveti doua voturi si de la mine......bel;ea bravo geoga

                          baieti ar fi o problema ... nu cred ca la noi in tulcea se poate asa ceva ma refer la masina. Ea este f faina dar nu avem asa oameni sa-i duca capu..
                          Last edited by alex_; 30 April 2009, 07:55. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #58
                            salutare mai spuneti pareci si eu tin cont si mai fac cateva modele sa alegeti daca vreti ?

                            Comment


                            • #59
                              sal...ce ai facut pana acum dupa parerea mea sunt ok, problemna este daca merg facute exact cum sunt in poze.....sunt misto inca odata bvbv

                              Comment


                              • #60
                                salutare

                                cf fac baieti eu am cautat in galati si am gasit da nu fac ce avem noi mai merg maine si vad daca se baga si va dau un raspuns maine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google