Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simon..merci de info.Ai mesaj privat
    sigpic

    Comment


    • simon drumu sa stii ca este cam naspa nu cred ca poti merge cu 100......e foarte rau sau eu nu merg cu suta pe acolo.
      Mai mult de 80nuu.

      Comment


      • pai si eu am zis la fel...nu am mers mai mult de 90-100..stiu ca cel mai mult am mers cu 95 pe portiunea aia pana la Campofrio..unde e drept..
        Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

        Comment


        • mai ce mai conteaza cum e drumul ati ajutat baiatul ok

          Comment


          • Merci de ajutor...am ajuns acasa...Simon...pacat ca nu ne-am intalnit...alta dataDrumul de la Tulcea la Mahmudia da...e cam nasol...la dus am mers cu 50-60...dar la intoarcere jar a mancat caleasca mea...la 19 am plecat din Mahmudia si la 20.35 am ajuns la bac la Galati...la intoarcere dupa ce am trecut de intersectia de la intrarea in oras am vazut un Logan TL XX NCV...parca e coleg de-al vostru nu?...are pe bara din fata si pe bara din spate niste chestii lipite...daca da...Salutari...daca nu tot salutari
            sigpic

            Comment


            • Niste chestii ... fiind stickerul cu patratele galbene si gri de la Renault F1? Daca da, e din club.
              GL-22-TOF

              Comment


              • Nop...niste chestii cu mai multe patratele...mai mari...ploua si nu l-am vazut prea atent

                Yakuzel este...salutari
                Last edited by valeriuciprian; 7 July 2009, 22:09. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • el e...Vivy...este de-al nostru
                  eu imi cer scuze ca nu am mai putut venii...a intervenit altceva si chiar nu am avut cum...m-am gandit ca ajungi mai tarziu ma rog...ma bucur ca te-ai descurcat si ca ai ajuns bine acasa
                  Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                  Comment


                  • da mai ciprian e fotograful nostru din club si noi te salutam si te mai asteptam in tulcea

                    Comment


                    • of domn valeriu cum ai putut sa nu-l observi pe fratele nostru vivi?

                      Comment


                      • nu a zis ma omu din cauza k ploua afara

                        Comment


                        • oprea si dadea mana cu elacar un pik

                          Comment


                          • Originally posted by valeriuciprian View Post
                            ...la 19 am plecat din Mahmudia si la 20.35 am ajuns la bac la Galati...
                            Nu am avut timp de oprit...afara ploua destul de tare...si ma grabeam sa prind bac-ul ...dar stati fara grija ca ne-om intalni noi la un pescuit ceva...
                            sigpic

                            Comment


                            • speram sa fie asa

                              Comment


                              • re all

                                da chiar ma cand mergem si noi la un pescuit gratar alea alea .. . .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google