Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Colegi, prieteni, dupa o indelungata absenta de pe acest forum uite-ma ca am revenit...
    Nu stiu cat de bine sunt vazut acum, sau daca mai sunt primit pe aici dar cu toate astea eu am decis sa reincep activitatea pe forum (am avut un accident care m-a cam dat peste cap si multe alte probleme dar nu spun asta ca pe o scuza...) , inainte insa vreau sa-mi cer scuze in fata tuturor colegilor de forum si prietenilor ca ce am facut stiu ca nu a fost intocmai frumos. Poate ca am incurcat multa lume si asa mai departe.
    Dupa evenimentul de sambata de la Tulcea , am recapatat increderea, am vazut ce inseamna sa fim uniti si asta e decizia pe care am luat-o. Multumesc tuturor!!! si o zi superba in continuare!

    Comment


    • adi esti bine venit inapoi da inainte de toate ma intereseaza si pe mine cati vreti sa mai faceti parte din logan club tulcea vreau sa stiu exact daca incepem un nou sezon in aceiasi formula sau cautam alti membri va multumes si vreau un raspuns cat mai repede

      Comment


      • Eu, si presupun ca si restul loganistilor suntem mandri si totodata fericiti ca te-ai intors printre noi ca membru, nu doar ca prieten pentru a ajuta la formarea unei noi echipe. Eu sunt de acord sa ne mai dam o sansa la infiintarea LoganClubului din Tulcea insa trebuie sa se inteleaga ca nu o sa pot fi intotdeauna alaturi de voi atat timp cat facultatea imi ocupa mare parte din timp, in orice caz in weekend o sa pot fi prezent la intalnirile organizate. Sa aveti o zi buna in continuare
        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

        Comment


        • Bine ai revenit Adiytzu si stai linistit ca in LGCTulcea sunt oameni care stiu sa inteleaga si sa se uite tot ce a fost. Eu de ex as vrea sa ne intelegem si sa ne intalnim cum a mai fost odata vb aia. O zi buna la toti loganisti!

          Comment


          • propun sa inchidem taraba daca nu va regrupati .
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • AGENTUL NYT si LCB!!!
              - Miros de brad,
              parfum de flori,
              bat in ferestre uratori,
              clipesc pe cer mii de culori,
              fiti fericiti de sarbatori,
              acum si-n anii urmatori!

              Craciun fericit!!!
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca numai bucurie, sanatate si prosperitate... Craciun fericit alaturi de cei dragi! LC Pitesti

                Comment


                • La multi ani, un Craciun fericit, si un an mai bun...

                  Cu prietenie,
                  Sorin & Andra Telehoi
                  Logan Club Constanta
                  LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                  Comment


                  • .*.
                    ,:'*.*':,
                    ,:;***;:,
                    ,:;;***;;:,
                    ][
                    Miroase a brad si a parfum de flori, bat la ferestre uratori, clipesc pe cer mii de culori, fiti fericiti de sarbatori, acum si-n anii urmatori, Craciun fericit, plin de lumina si iubire, alaturi de cei dragi, La Multi Ani!!!!
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • Un inger alb pe-un fulg de nea , va trece azi prin casa ta , sa iti spuna bland, soptit : CRACIUN bun si fericit ! Iarasi tu voios si bun il astepti pe MOS CRACIUN!!! CRACIUN FERICIT LOGAN CLUB TULCEA

                      Comment


                      • Craciunul aduce magia sarbatorilor de iarna. Acum e timpul cand lumea viseaza, spera si crede ca nimic nu e imposibil. Fie ca acest Craciun sa iti umple sufletul de bucurie, sa iti aduca bunavoie si ingerii sa iti stea de veghe in pragul acestor sarbatori luminate. La multi ani!!!

                        LC Slobozia !!!
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • Cu colinde de Craciun, va dorim un an mai bun si cu dragoste crestina sa primiti in dar lumina, zurgalai de flori de gheata sa va bucure de viata. SARBATORI FRUMOASE [ LoganClub BM ]
                          deviza Logan Club - Aici toti suntem prieteni !

                          Comment


                          • Salut colegi, in ziua de 30 Decembrie in orasul Tulcea se va organiza un protest prin care ne vom plange de pretul carburantilor iar ideea e sa blocam si noi 2-3 benzinarii din tulcea. Mergem in 2 benzinarii si blocam benzinariile fara sa creem probleme. Ne intalnim la metalu, impartim masinile in mod egal la cele 2 benzinarii(Peco,Rompetrol). Masinile alimenteaza intr-un timp cat mai lung posibil preferabil 20-30 de minute,isi spala geamurile, masina, isi umfla rotile, merg la baie, caute ceva prin benzinarie, vreun sortiment de suc si nu gasesc, etc iar ceilalti soferi creeaza coada si asteapta linistiti astfel incat adevaratii clienti sa nu aiba acces. Cei ce alimenteaza, alimenteaza suma de 10 lei iar asta se va intampla in curand in toata tara si vor fi obligati sa scada pretul.
                            V-as ruga daca puteti sa schimbati acei 10 lei in cat mai multe monezi pentru a incetini procesul. Presa va afla despre acest eveniment si speram ca va fi prezenta alaturi de noi.
                            Intalnirea se va face la Metalu in data de 30.12.2010 la orele 14:00-14:30 iar pentru cei care vor sa mai schimbe o vorba pe tema asta sunt asteptati si in seara asta pe la 20:30-21:00. NU este obligatoriu sa alimentati deoarece puteti sta la coada si doar pentru a spala parbrizul si a merge la baie. Aduceti-va prieteni, rude, cunostinte ca sa fim cat mai multi, odata si odata trebuie sa inceteze hotia asta.
                            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                            Comment


                            • LA MULTI ANI !!! 2011 , sa aveti un an mai bun fara evenimente neplacute si cat mai multi km

                              Comment


                              • Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa- i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARI! Mergem cu mijloacele de transport in comun,cu bicicltele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine, ca mine! Va multumim!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google