Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se anunta un sfarsit de saptamana frumos,ce ziceti de o intalnire?Cum se pare ca la Visina nu se va intampla nimic impreuna cu cei de la Tg.Jiu ,asa ca sa revenim la clasicele noastre intalniri...propuneti si voi ziua, ora si locul...din cate am vazut eu cele mai mari ,,succesuri ,, au fost SAMBATA ORELE 15.00 LA SPLALATORIA NIK DIN VULCAN...acum cum ziceti si voi...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • E bine la Vulcan. Acum asteptam si parerea celorlalti...
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Pai atunci la vulcan la nyc sa fie,eu zic ca e numai bine akolo.Marian faci u lista?

        Apropo baieti maine vine adimrv in vale care doriti si sunteti disponibili sa faceti o mica intalnire cu el,fiindca eu sunt la munca.
        Last edited by IonutUSJ; 21 April 2010, 19:38. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Salutare L.C.V.J. sunt de acord cu locatia dar eu asi propune ora 17 , ar fii mai convenabila pt. toata lumea ca doar sa marit ziua .
          Sper sa nu supar pe nimeni cu propunera mea.
          Va doresc o zii buna in continuare.

          Comment


          • SAMBATA ORA 17.00,VULCAN,24.04.2010...SPALATORIA NIK(LANGA TERENUL DE FOTBAL) 1.IONUTUSJ(coorganizator neoficial) 2.virago 3.olos35(fotograf neoficial) ...lista ramane deschisa...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • E perfect la ora 17 numai bine ajung si eu de la munca.
              Marian ai trimis pm la toti membri?In caz ca nu trimit eu ca ii am pe toti la friends.

              Comment


              • ionutusj trimitele tu pm ...merge mai usor...daca ai pe lista pe toti...ms...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • Am inteles ma ocup eu,nici o problema.

                  Comment


                  • Mama ce de ,,lume,,............nu mai vrea nimeni la intalnire sambata?
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • treceti-ma si pe mine ;)))

                      Comment


                      • Sambata 24.04.2010 orele 17 va avea loc o noua intalnire LCVJ.Locatia aleasa este spalatoria NYK din vulcan.

                        Lista participantiilor:

                        1.IonutUSJ
                        2.Olos35
                        3.Virago
                        4.Ciprian18
                        5.marianhorduna
                        6.mat(daca poate ajunge)
                        7.
                        8.
                        9.
                        10.
                        Last edited by IonutUSJ; 22 April 2010, 23:51.

                        Comment


                        • marianhorduna se pare ca e on-line ...sper sa nu va suparati...stiti ca nu raman dator...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Baietzi vin si eu maine ,pote intarzii putin dar tot ajung
                            HD-87-DLR

                            Comment


                            • Lista participantiilor:

                              1.IonutUSJ
                              2.Olos35
                              3.Virago
                              4.Ciprian18
                              5.marianhorduna
                              6.mat(daca poate ajunge)
                              7.raul_87
                              8.Cristi ?
                              9.Luci-URE ?
                              10.

                              Comment


                              • Deci ne vedem la 17 nu?!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google