Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu timpul o sa fim mai multi..."rabdare si tutun" vorba romanului

    Comment


    • speram si trebuie sa fim mai multi!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Salutare L.C.V.J. au iesit super pozele , dar sa stii Manup ca ieri o fost data de 24 . 04 .2010. nu 20 .04 .2010. :==

        Comment


        • Nici nu am remarcat data!!Erau prea frumoase pozele!!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • Da Virago chiar sunt frumoase nimic de obiectat .

            Comment


            • Azi ce facem? Stam in casa?!
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Nu stau in casa am sa ma duc la o plimbare pe valea morii in sus cu niste prieteni de familie si urcam pana la crucea lui Bogdan pe jos bine inteles.
                Ca doar mersul pe jos inseamna sanatate.

                Comment


                • Foarte bine, nu stati in casa. Da, am gresit, voi rectifica ;)

                  Comment


                  • Eu prefer sa stau in casa acuma.E vremea mai nasoala.
                    Am fost de dimineata la tg jiu de mi-am luat cauciucuri de 195 60 r15
                    Diseara le si pun pe masina.

                    Comment


                    • Ionut, nu mai sunat pentru pleoape. Mi le dai la urmatoarea intalnire sau cum facem ?

                      Comment


                      • Si eu am fost plecat, am dormit tun pana acum!!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • @Manup te-am sunat dar erai buimac rau...scuze ca te-am trezit.Ti le-am luat te sun eu maine cand ma intorc de la lupeni sa ti le inman.
                          Apopo u vrei sa le pui negre?Ca daca le pui asa sa iau si siliconul cu mine sa te ajut sa le pui.

                          Comment


                          • Pfff, a fost o noapte luuunga :P Ok, astept sa ma suni si ia si silicon ca le pun asa negreu

                            Comment


                            • nu pune silcon pe faruri ai toate sansele sa topesti .. sa incretzesti din far si la itp cand mergi tre sa le dai jos si strici faru il zgrii ca siliconu numa cu cutzitu il dai jos .. am patzit eu
                              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                              Comment


                              • Asa stiu si eu ca iti fac aia de la Itp. Si chiar arata urat farul dupa ce dai jos...
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google