Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau, sa mai asteptam si raspunsul celorlalti

    Comment


    • hai ne inltalnim la o cafea?

      Comment


      • Mergem la cafea. Ne auzim la telefon.

        Comment


        • Sall baieti cum a ramas ati mai iesit azi?
          HD-87-DLR

          Comment


          • Da, am fost 4 insi.
            Apropo Manup il intrebi pe tipul ala cu Anglia cat face un dvd cu gps, tv, (deci cam full) din1?!Cam cum se deruleaza afacerea cu el...
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Bravo voua...sincer...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • @Virago il voi intreba despre ceea ce doresti tu , cat costa si in cat timp ajunge. Insa, nu pot sa promit ceva pentru ca nu am mai vorbit demult cu tipul respectiv, dar vorbesc

                Comment


                • Nici nu insist, vedem ce rezolvi, nu e graba.
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Virago dar nici u nu ai somn noaptea vad

                    Comment


                    • Pai pe la 2:00 m-am culcat, nu aveam cu cine sa palavragesc!
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • L.C.V.J nu mai propune nimeni nici o intilnire.

                        Comment


                        • No ni la el ...surpriza...bravo...vino cu propunere concreta...sa vezi ce se baga lumilii...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Pai pe sambata sau duminica?

                            Comment


                            • Pai o iesire la iarba verde ar trebui sa o facem duminica pt ca uni simbata mai sunt la munca .

                              Comment


                              • Pai de exemplu eu sambata sunt la munca pana pe la 3 cred.Dupa aceea sper sa fiu liber eventual putem face o intalnire fulger sa vorbim si sa planuim pe duminica

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google