Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marian, nu s-a intamplat nimic. Nu ne revoltam deloc si cu asta sa incheiem, a fost o mica neintelegere. Urmatoarea intalnire cand va fi ? Sambata, duminica ?

    Comment


    • si totusi care este faza cu mesajul adresat mie ca am citit numele meu in pagina anterioara daca nu-s indiscret cu ce am deranjat sau mai ales pe cine intelept ar fi sa mi se spuna pe fata nu sa se ocoleasca imi pare sincer rau daca am deranjat pe careva intreband daca s-a mai hotarat vreo reuniune sau ca mi-am dat parerea despre intalnirea propusa de.... nu dau nume nocturna atata tot dar se pare ca unii interpreteaza altfel deci mii de scuze ink o data.l O zi buna si salutari cu respect tuturor

      Comment


      • S-a adresat tie si ar trebui sa citesti si ceva mesaje in urma, daca preferi iti spun si in fata.
        "salut colegi vad ca nu ati mai hotarat nici o reuniune :" : asta este o parte din postul tau, ai impresia ca iau o hotarare in locul tau? gresit, ciudat.daca nu te implici n-are rost, vrei doar sa fi contactat si sa vi.In fine, nu ma mai intereseaza.

        Comment


        • Salutare L.C.V.J . ma uit si ma minunez cind vad ca nu va puteti intelege , abia ne-am cunoscut si de jaja va inpungeti , zicetim si mie ce nu va ajunge??????????
          De de Simbata vad ca nu aveti loc unul de altul .
          Va rog frumos sa terminati cu prostiile astea ca va sta bine ce mama drac. nu va ajunge sub forumul sa postati ?????

          Va mutumesc pt. intelegere.

          Comment


          • Dumnezeule voua vi s-a urat cu binele .
            Hai faceti pace si gata fara contraziceri si certuri va rog frumos.
            Va rog sa lase fiecare de la el,si v-as mai ruga ca odata cu asta sa fie uitata discutia anterioara.Va multumesc de intelegere

            Comment


            • Ionut ai mai vorbit cu baietii de Tg-Jiu de intilnirea de duminica .
              Si daca dami si mie un MP.

              Comment


              • imi pare rau daca am deranjat pe cineva cu ceva:| o seara buna

                Comment


                • sfatul meu,
                  - pentru neintelegeri folositi PM si mess ,este pacat sa vada toata lumea cand apar discutii;
                  -nu este acelasi lucru cand scrie unul si citesc 10, 9 vor interpreta in sensul negativ al frazei.
                  Imi cer scuze ca m-am amestecat dar nu uitati ca aici se pot lega prietenii adevarate.

                  Comment


                  • Olos nu am mai vorbit dar voi vorbi mersi ca mi-ai amintit.
                    @martongrigore multumim pentru sfaturi,le vom lua in considerare pe viitor.

                    Comment


                    • Ok Ionut sa ma anuti daca se mai tine intilnirea .
                      Mersi mult .

                      Comment


                      • Astept raspuns.Dar organizatorul deja a anuntat ca va fii plecat.

                        Comment


                        • Deseara plasez o comanda unui baiat serios ce face stikere. Pe langa comanda mea imi face si stikere Loganclub iar in L va pune si V.Jiului! Ideea e ca nu decupeaza nimic in L ci v-a pune litere albe peste rosu din L. Daca e cineva doritor de set parbriz+luneta sa scrie pe forum ca doreste (pretul e 7 lei setul). Ideea e ca eu oricum dau comanda, si asa mai scad din transport. Daca nu doreste nimeni nu e nicio problema.
                          P.S.: Ionut sa nu te superi dar m-a rugat tipul sa intreb pe cei din clubul nostru, mai impartim transportu! Scuze nu vreau sa-ti stic afacerea...mie mi s-a parut ok treaba cu scrisul V.Jiului in L si nu mai e posibilitatea sa se rupa acolo!!
                          O zi faina!
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • vreau eu virago un set adica pt parbriz si pt luneta asa ca trecema si pe mine iti dau bani cand ne intalnim la o intalnire ceva

                            Comment


                            • ok!
                              Deci nu ma bag peste afacerea nimanui, ii fac o favoare unui prieten, am comandat ceva la userul turturel (renumit pe forum pt stikere) si el m-a rugat, daca tot imi trimite mie poate mai sunt doritori in subforumul nostru V.Jiului. Ideea e foarte buna, sa nu mai faca franjuri acolo pe L unde trebuia decupat.In leg cu tipul e super tot ceea ce face, eu mi-am facut si stikere praguri spate tot la el.
                              Deci cine doreste sa-mi spuna ca deseara tre sa-i plasez comanda finala! Asa impartim transportul, eu nu-s bun de afaceri....sper sa nu te superi Ionut.
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • Virago nu e nici o afacere... doar ca imi e ca am vorbit cu baiatul si le-a facut deja.SI nu e cu suparare stai linistit.

                                P.S. problema cu stikerele rezolvata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google