Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahaaa.....
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Aha...nu aha...am facut o "mini" intalnire.Am participat doar 3 persoane mar1u5 olos35 IonutUSJ.
      Restul membrilor sunt plecati din localitate sau nu au putut veni
      Attached Files

      Comment


      • imi pare sincer rau ca nu am putut ajunge dar vad ca tot nu va-ti lasat si tot va-ti reunit felicitari Marius Ionut si Olos pentru reuyniune

        Comment


        • [B]nenea cu sandero ai venit azi la agip la spalat sa participi cu masina curata la intalnire mi se parea mie cunoscut numarul de imatriculare "MTG" da nu stiam de unde sa`l iau .. acum stiu .... daca mai vor si altzii o intalnire scurta pe maine ar fi ok....
          .. merge careva maine la tg.jiu ????
          Last edited by valeriuciprian; 25 May 2010, 06:28.
          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

          Comment


          • Salutare tuturor Membrilor L.C.V.J. chia daca astazi a fost o reuniune restrinsa sa stiti ca a fost una de bun augur si ne-am dezmotit un pic fruntile dupa atit stres pe care nil ofera Guvernul asta de doi lei .
            Si cu ocazia asta l-am cu noscut mai bine pe colegul nostru mar1u5 .

            Comment


            • Bravo...nu conteaza cantitatea ci calitatea...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • buna seara L.C.V.J

                Comment


                • [B]buna dimineatza
                  Last edited by valeriuciprian; 25 May 2010, 06:28.
                  http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                  Comment


                  • Azi nu facem nimic?!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • buna dimineatza tuturor

                      Comment


                      • Neata colegii!
                        Ce faceti?Aveti vreun gand de intalnire?

                        Comment


                        • Eu as veni, tre sa merg si la o spalatorie ca am tinut o noapte masina sub un salcam si mi-au cazut o groaza de flori pe ea! Sper sa se curete...nu merge o intalnire la Nik?! Sau ma rog unde vrea toata lumea...
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • deci si maine e sarbatoare poate ne vedem la o intalnire fulger daca se stabileste o zi buna

                            Comment


                            • Maine incepem munca!!
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • aha inteleg pai atunci cand vor fi liberi si ceilalti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google