Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe dracu, nici nu vreau sa ma gandesc ce bani voi primi luna viitoare!!!Tre sa fac ceva sa decolez din tara asta!! Nu mai rezist...
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • Nu te las sa pleci singur...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Pe bune ca asta am de gand!! De cateva zile studiez la greu. Oricum nu pot imediat, tre neaparat sa ma apuc serios de engleza, poate si franceza. E mult de munca si sper sa am curaj si rabdare sa nu abandonez. Ceea ce se intampla zilele astea in Romania nu credeam ca o sa traiesc vreodata. Astia te mint in fata, se uita pur si simplu in ochii tai si nu recunosc nimic.
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • Baieti pe la 4-5 e ok pentru o intalnire?

          Comment


          • optez pentru ora 5

            Comment


            • Sall si eu tot pt ora 17 optez numai sa hotarati si locul unde facem intalnirea
              HD-87-DLR

              Comment


              • Raul te rog sa intri sa votezi pentru sigla.Asteptam votul tau.
                Baieti astazi nu stiu inca daca pot veni...nu am masina e la batranu

                Comment


                • deci, ce facem ? ne intalnim ?

                  Comment


                  • Eu zic ca e prea frumos afara sa ne intalnim! Sincer acum.
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • pe mine nu ma deranjeaza vremea. cred ca ma duc pe la mat ;)

                      Comment


                      • Bafta, oricum e vremea buna de poze!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Manu scuze ca nu ti-am raspuns...aveam tel pe silentios si acum pe seara am vazut apelul.V-ati mai intalnit ca eu n-am avut masina a venit tarziu acasa "batranul meu"

                          Comment


                          • manup merci ca m-ai adus si sper ca nu te-ai suparat ca ma grabeam asa tare, dar aveam o treaba urgenta de rezolvat

                            PS: saluatare raul_87 .... nu te-am vazut demult pe forum nici live :P
                            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                            Comment


                            • @Ionut stai linistit ca nu e nici o problema, suntem oameni, inteleg ;)

                              @mat nu te mai framanta si ai grija sa nu te mai tai in ceva

                              Comment


                              • Salut, baieti ce ziceti facem o intalnire fulger in seara asta? ca e cat de cat ok vremea
                                HD-87-DLR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google