Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bag si eu ,dar sunt in trecere si nu pot sa stau mult ca vin cu ai mei de la bunicamea
    HD-87-DLR

    Comment


    • Originally posted by alex86 View Post
      Ionut sa faci bine sa nu intervina nimic
      Am inteles sa traiti .

      Daca ar fii toata lumea la fel de constincioasa ca si mine cand vine vorba de intalniri....ar fii bine.

      Comment


      • Rrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • io din pacate voi fi la munca...(

          Comment


          • Deci...dupa ce purtaram unele conversatii ...ma bucur ca este uneala...sincer...
            1.Marian
            2.Solonariu
            3.Ionut
            4.Virago
            5.Manu
            6.Mat
            7.Lyxxy
            8.Adi
            9.Razvan
            10.Raul...in trecere...da vine frate...
            11.trecem surprizele care pot aparea...
            Daca am omis pe cineva mea culpa...corectam...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • eeeeeeeee asa mai merge. Felicit organizatorul din Vale

              Comment


              • Mersi Alex...sincer nu e meritul meu,e meritul lor ca intradevar vor ceva pe bune...ma bazez pe prietenii mei ...sincer...bafta...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • Eu am zis felicitari tie fiindca tu esti organizatorul de acolo.......Felicitari tuturor care vor fi prezentu duminica

                  Comment


                  • Pai din cate vad stam foarte bine cu lista.Marian cand esti dispus la un fulger seara?sa mai povestim detaliile pentru duminica?

                    Comment


                    • Vorbim...ne auzim la un telefon daca nu...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • I-ai sunat pe toti ca am vazut ca lista e impresionanta...da-mi un PM cu cei pe care nu i-ai sunat sa ii contactez eu.

                        Lista prezenta la intalnirea intre cluburile LC Valea-Jiului LC Tg-Jiu

                        1.Marian
                        2.Solonariu
                        3.Ionut
                        4.Virago
                        5.Manu
                        6.Mat
                        7.Lyxxy
                        8.Adi
                        9.Razvan
                        10.Raul...in trecere...da vine frate...
                        11.Cristi
                        12.Kenvelo
                        13.
                        14.
                        15.
                        16.
                        Last edited by IonutUSJ; 22 February 2011, 21:56. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Toti au confirmat prezenta...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Super, sa fim astia e bine!!
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Salut...cat ghinion pot sa am cand is la munca pe weekend atunci se fac cele mai faine intalniri...bagami-as...
                              bafta si distractie placuta...

                              Comment


                              • La mine s-au imputit treburile pentru duminica...nu pot sa plec mai repede de la serviciuri...imi este o ciuda de mor..sper ca ceilalti sa nu aiba soarta mea...bafta...poate facem un fulger vineri seara...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google