Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fu intalnire ...dar fu Solonariu marius singur...din pacate...dar ne prinde odata cand nu avem treaba...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Poi anuntati din timp, in week-end facem ceva?!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • nimic nimic pe saptamana asta ?????
        Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

        Comment


        • Hmmm.....vorbim......nu stiu cum termin maine treaba....da ne auzim la un telefon...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • daca se tine ceva anuntati-ma si pe mine, da-ti un telefon ca sunt plecat din zona si poate reusesc sa ajung..
            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

            Comment


            • Eu as veni la intalnire! Dar vad ca-s singur )
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Pai cum asa? Eu cu virago fac in fiecare joi si vineri intalnire))
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment


                • Hai ca are sa ne revenim cu intalnirile de saptamana asta...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Bai,da nu ne-am mai vazut la fata de mult rau...ce ziceti de un fulger saptamana asta...astept parerile voastre,cand si la ce ora...inafara de joi,sa fim mai multi cu unul...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • Miercuri mare fulger...sa ne revedem(vedem)...la fata...facem rost si de rampa Marius...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • ok merci boss..numa ca voi fi la munca...lasam pe vineri sau sambata daca se poate

                        Comment


                        • La ce ora ii azi intalnirea fulger?
                          HD-87-DLR

                          Comment


                          • facem azi fulgeru ???
                            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                            Comment


                            • ati mai facut acel fulger de miercuri???azi se tine ceva??

                              Comment


                              • Din pacate nu sa tinut nimic saptamana asta...naspa...aiurea...dar sa speram ca facem ceva saptamana asta...ne auzim oricum la un telefon...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google