Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Virago ai sa vi cu consum dublu la masina.......vezi....cele mai bune gratare se fac iarna....
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Las ca e pe GPL pe el il doare-n basca ...
      Apropo cand facem si noi un boicot la benzinariile din vale?

      Comment


      • Propun sa mergem la AGIP in aeroport -petrosani...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Da,da sapati-l pe saracu MAt!! Ce sa mai spui? Prieteni adevarati!!
          Mariane pe bune ca ai dreptate (din nou), am facut gratar aseara si au fost mai bune decat cele facute vara!! Sau poate sa fie de la vin?!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • Originally posted by IonutUSJ View Post
            Apropo cand facem si noi un boicot la benzinariile din vale?
            ar fi ceva ionutzz sa ne stangem cati mai multi, fiindca deja nu se mai poate...e incredibil la cat a ajuns benzina in RO si cand te gandesti ca in alte tari din UE e 1 EURO...

            acei oameni au minim salariul de 700 d euro si cu 50 de euro isi fac plinul, pe cand noi pentru un plin la un salariu minim de 600 d lei ne trebuie 240 d lei sa il efectuam... e bataie de joc

            Comment


            • Ai dreptate Ciprian....hai sa ne strangem multi ca la intalniri...
              Ti-am spus eu Virago...apropo sper sa participi la intalnirea de un anisor....vin eu din bucuresti si nu vi tu de la hateg....
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Dar nici nu se pune problema sa lipseasca sex simbolul clubului mergem dupa el si il luam pe sus :P

                Comment


                • Neata lume...inca o zi geroasa...supeeeer
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Originally posted by marianhorduna View Post
                    Ai dreptate Ciprian....hai sa ne strangem multi ca la intalniri...
                    Ti-am spus eu Virago...apropo sper sa participi la intalnirea de un anisor....vin eu din bucuresti si nu vi tu de la hateg....
                    Stai asa!! Cand e intalnirea si unde!?!? Si nu-s la Hateg...
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Eu zic daca e sa facem dupa 1 ianuarie,cand se va face chiar 5,6 ca asa se zvoneste.

                      Comment


                      • Eu pe 3 vin acasa!! In rest? Cu ce te mai lauzi Ionut?
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Mai cu nimica...leneveala multa si astept trecerea in noul an.
                          Tu ce mai zici?

                          Comment


                          • Nimic nou! Doar vise!!Ma gandeam de unde sa scot bani de alta alarma...
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • 8.01.11...intalnire aniversara L.c.v.j. ce ziceti de asta....sau cand spuneti voi...ma bazez pe voi ...cu propuneri...cat mai repede,sa avem timp de toate elea...
                              Last edited by marianhorduna; 29 December 2010, 20:30.
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Unde-i mancare si bautura de la sefu'(mai ales pe gratis) ma bag clar!!
                                Glumeam Mariane, pt mine e perfect pe 8.01.11! Apoi ora sa fie mai pe ziua si e super!!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google