Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    E super rs concept.Asa se merita sa tunezi un logan finut si discret dar look agresiv si sportiv

    Comment


    • #92
      Nu ai reusit nimic cu masina ieri Ionut?!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • #93
        Da super masina dar si o caruta de bani iti trebuie ca sa o aduci in stagiul asta.

        Comment


        • #94
          Ma bate gandul sa-mi iau o Statie Radio TTi TCB 550. Ce parere aveti merita?? daca imi pun xenoane mi-e sa nu-mi faca probleme?Poate are cineva sa stiu ca sunt atatea cam la acelasi pret, de nu stiu ce sa aleg.
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • #95
            M-am uitat la model.E fainuta statia,am gasit chiar si o oferta cu tot cu antena mare cum am eu..
            Iti las un PM cu site-ul respectiv.
            Si inca ceva xenonul nu are nimica cu statia nici o legatura

            Comment


            • #96
              Nu le-am pus, probabil in cursul zilei de azi le voi pune

              Comment


              • #97
                Manup asta seara in jur de ora 8 trebuie sa vin la vulcan.Vin sa ti le vad daca le-ai montat.

                Comment


                • #98
                  Spuneti-mi ce silicon sa cumpar. Ceva cum zicea si marian, care sa nu arda.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by IonutUSJ View Post
                    M-am uitat la model.E fainuta statia,am gasit chiar si o oferta cu tot cu antena mare cum am eu..
                    Iti las un PM cu site-ul respectiv.
                    Si inca ceva xenonul nu are nimica cu statia nici o legatura
                    am gasit si eu Ionut, acum sa vad cum ies cu Revizia, ITP=ul si Asigurare, daca mai ramane ceva o iau sigur!!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Acum tu stii cum ti le imparti.
                      Eu voiam sa imi fac capota dar mi-am luat cauciucuri si mai astept si eu

                      Comment


                      • Si capota vreau sa o fac. Ai gasit undeva folie carbon?Pw alfaromtrans am gasit cred ca intre 1,5-1,8 mil ne incadram. Dar nu am cautat intens pe tema asta...
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Virago duminica nu am mai putut merge sa ma interesez de folie ca s-a grabit baiatul cu care am fost.Dar inca caut pe net poate gasesc o oferta buna.

                          Comment


                          • Da ma bag si eu, sa iesim la pret fff bun numai. Si vorbim cu careva sa ne faca la mai multi, sa platim manopera ieftin.
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Cu cat mai multi cu atat mai bine.
                              Apropo am vazut la baieti de la tg jiu ca schimbarea ledurilor din bord e 80 lei,la bani astea parca mai merge

                              Comment


                              • Da eu i-am intrebat. sa sti ca merita, ai vazut tu ceva live sau poze cu lucrare de la Tg Jiu?1 Preturile is super, daca-i totul ok sambata sau sapt viitoare dau o fuga sa-mi fac ...
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google