Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A venit iarna adevarata si pe la tine mariane?
    Este ca iarna e un anotimp frumos...Craciun...Revelion...betii una dupa alta

    Comment


    • Bai voi nu aveti ce face cu banii?!? Ii stricati pe alcool??
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Pai mai trebuie si asa ceva,mai punem cheile de la masina in cui si seara mai merge un vin fiert pe frigul asta

        Comment


        • Zi super astazi...dear mai da domnul zile deastea...ati vazut ce coleg am avut...voi ati crezut poate ca am ceva personal cu el...sper din suflet sa nu mai avem elemente dinacestea printre noi...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Poate Anul acesta vom avea si noi zapada de Craciun si de Revelion ca pana cum i-am dus lipsa.
            Acum a trecut Marian sper sa nu mai avem asemenea probleme.

            Comment


            • Au anuntat azi ca de sarbatori ploua!!!
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Deci nu fii gura rea si sa speram ca nu va fii asa.Ca iar dispare bucuria sarbatoriilor fara zapada

                Comment


                • Probabil are sa ploua de sarbatorile tale...din familie Vlad...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Ba, eu vorbesc foarte serios, chiar nu faceam misto!! azi in masina la kiss fm ziceau aia ca cica se incalzeste vremea si de sarbatori are sa ploua!!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Decand ai stikarele cu kiss pe usi doar asta asculti...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Peste tot numai kiss!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Originally posted by virago View Post
                          Ok Mariane, mai stia nr masinii?!?!

                          Da, mai stiam nr. masinii....Erau trecute pe lista de asteptare ptr tine. Nu te uitam oricum :-)

                          ;-) N-ai mai spalat masina de cand ai pus kiss-ul? Ziceai ca pui neste poze
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • Virago are o problema cu blitul de la aparat...sau de entuziasmat cum il laudam noi pentru stikere probabil a uitat

                            Comment


                            • Neata...eu cred ca asteapta sa-l platim sa puna poze ...Inca o zi superba...ger de ger...pacat ca nu a mai nins...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Originally posted by alexyno View Post
                                Da, mai stiam nr. masinii....Erau trecute pe lista de asteptare ptr tine. Nu te uitam oricum :-)

                                ;-) N-ai mai spalat masina de cand ai pus kiss-ul? Ziceai ca pui neste poze
                                O sa pun poze cu cea mai mare placere, inca nu mi-am facut curaj, tre sa fac multe poze!!! Am facut multe modificari si tre mai mult timp...oricum cu prima ocazie pun pozele pe forum, e un ger afara de te doare!! Daca se incalzeste azi fac poze la intalnire si deseara le urc!!
                                Merci de stikere, dau super bine!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google