Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club VASLUI

    Vaslui-ul este un oras mic din pacate dar sunt destule logan-uri......Vreau sa vad si eu cine este din Vaslui pe aici ca sa facem si noi o comunitate la noi in oras.....Cine este interesat sa posteze aici si sa vorbim.

  • #2
    bravo bravo radule...spor la treaba:P ...hai vasluieni sariti...
    radule...iti propun faza cu fluturasele......eu cum o sa vina putin caldura...incep sa impart:P ..spor la treaba
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • #3
      Stai linistit ca am impartit si anul trecut...astept si eu sa se mai incaplzeasca si angajez om sa imparta ca singur nu dovedesc

      Comment


      • #4
        up

        Comment


        • #5
          Logan 1,4MPI

          Haloooo , Haloooo Vaslui , si mi-s radacini de vasluian (dupe fumeie)
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • #6
            Originally posted by Steel View Post
            Haloooo , Haloooo Vaslui , si mi-s radacini de vasluian (dupe fumeie)
            Dai masina la nevasta si o lasi sa vina la intalnire la Vaslui...ca sa nu se supere baietii din Iasi ca la fur oamenii

            Comment


            • #7
              noi suntem mai tari ca vasluienii.. )) macar suntem 3 care am vrea sa ne intalnim...unu e in bz doar in weekend si eu nu am logan )

              Comment


              • #8
                Sunt si la noi ...dar unul da de permis pe 20 ian si celalat nu dau de el...nu stiu ce face....o sa ne adunam noi nu-mi fac griji....sa se incalzeasca si adun eu cat mai multi

                Comment


                • #9
                  Mno, si eu tot de prin partile acelea sunt, numa ca-mi petrec veacu prin bucuresti, da' poate la vara se strange lume de o intalnire .
                  Nu retin sa-ti fi vazut masina prin Vaslui, prin ce zona stai Radule?
                  Bafta
                  Don't touch! Never ever steal
                  Unless you're in for the kill

                  Comment


                  • #10
                    Eu stau pe la Buium.
                    Tu?

                    Comment


                    • #11
                      pe la cec-ul din cartier, acuma nu stiu sigur dac asunt mai multe cec-uri pe acolo sau nu, ca nu am mai stat prea mult in vs de 4 ani, so..., dar oricum, ceva mai sus de fabrica de paine, ca aia nu s-a schimbat .
                      Don't touch! Never ever steal
                      Unless you're in for the kill

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by RADU_LYN View Post
                        Vaslui-ul este un oras mic din pacate dar sunt destule logan-uri......
                        Cu unu mai mult de luni (marti cel tarziu)... Adica al meu :P
                        Sper sa tinem legatura si sa ne intalnim la o liniuta )
                        Cu respect, Je!

                        P.S.: Kissfm 1.5 dci 85 CP

                        Comment


                        • #13
                          nu tiai luat masina si deja te gandesti la liniute (saraca masina nu stie ce o asteapta)

                          Comment


                          • #14
                            Neah...

                            Stai linistit... La cate gropi sunt in oras si la ce trafic, sper sa am noroc sa schimb a treia...
                            Si oricum nu m-ar lasa inima...

                            Comment


                            • #15
                              salutare...si felicitari radu_lyn pt noua titulatura :p....
                              @ waseagh :pana la urma de unde esti..la date scrie ca esti din iasi...dar ai zis ca o sa te duci la intalniri la vs?
                              0.9 tce SL plus

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google