Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eu nici nu m-am uitat pana acum, se pare ca am 5 stele, ce am facut ? ) adica cum se castiga astea ?
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • #92
      Se "castiga" in functie de numarul de posturi pe care il are fiecare pe forum.
      In tara momentan.

      Comment


      • #93
        meritati si voi cate ceva nu

        Comment


        • #94
          prima data mi'a murit motorul.. insa a doua oara nu, serios ca nu super tare a fost.. la cat mai multe;))

          Comment


          • #95
            Originally posted by morariu_alex View Post
            Hai ca vin si eu cu operele de azi

            Sunt cateva poze, si filmuletul mult asteptat. Am comentat pe cat posibil in timpul filmarii, mai mult m-am prostit, ca am zis ca daca filmez chel nu are nici un farmec. Sa aveti rabdare sa ascultati pana la capat

            Nu luat in seama comentariul ... am avut si eu emotii ) si nu stiam ce sa mai spun, asa ca am repetat cateva cuvinte de numai numai )
            Cine poate spune care e cel mai frecvent cuvant ?
            Frumos alex....super filmuletul si pozele...tot....multumesc inca odata ca ati venit

            Comment


            • #96
              Da' ati prezentat si voi tot orasul din prima :P :P :P :P, ar trebui sa mentineti "curiozitatea" .
              7 loganisti la prima intalnire din Vaslui e ceva bravo Radule, sper sa fiu si eu prezent pana la a cincea...
              Bafta!
              Don't touch! Never ever steal
              Unless you're in for the kill

              Comment


              • #97
                salutare tuturor hai la vaslui

                Comment


                • #98
                  Originally posted by padrefloryn View Post
                  salutare tuturor hai la vaslui
                  Salut...vezi ca ai PM.
                  Te asteptam la urmatoare intalnire care probabil va avea loc sambata sau duminica....depinde cand vreti

                  Comment


                  • #99
                    eu sunt de la tara

                    Comment


                    • Si daca esti de la tara care e problema? Da-mi un PM cu id-ul tau de mess
                      Last edited by RADU_LYN; 5 February 2008, 21:14.

                      Comment


                      • Originally posted by morariu_alex View Post
                        Cine poate spune care e cel mai frecvent cuvant ?
                        "Doamnelor si domnilor"...combinat cu....."cladirile comuniste" ??? O singura data l-am vazut si mi-a placut. Originala ideea si filmuletul. Bravo, m-ai facut sa-mi para si mai rau ca nu am reusit sa fiu prezent
                        I don't drive fast...I fly low !!!

                        Comment


                        • deci.. care cum sta treaba? se anunta ceva pe maine? sau tot noi doi radule suntem?..

                          Comment


                          • E posibil sa ne intalnim si maine
                            Tocmai am fost in oras cu un prieten loganist si ne putem intalni maine dupamiaza....
                            Mai am vorbit cu inca un membru dar nu dau de el deocamdata....nu a intrat pe mess.
                            Eu zic sa ne intalnim pe la 14:00 cam asa....depinde cum vreti si voi...

                            Comment


                            • Pe cand urmatoare intalnire Radule?
                              Don't touch! Never ever steal
                              Unless you're in for the kill

                              Comment


                              • Urmatoarea intalnire astazi 17.02.2008 la ora 15:00 la stadion.....cei care pot sa vina ii asteptam.
                                Nu mai fac lista ca nu suntem asa multi ;))
                                Last edited by RADU_LYN; 17 February 2008, 18:15.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google