Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu m-am referit doar la sambata asta...Ci in general..Pe tine te scuzam...Asta e serviciul

    Comment


    • Pai se poate si mai devreme deoarece e o ora tarzie, si intunecata si nu rezist tentatiei de a bea o tarie pe frigul asta
      Pazea ca vine AND-ul

      Comment


      • Hai sa incercam si noi ora 15:00...Dar sa fie duminica....Ce ziceti?

        Comment


        • Duminica la 15? Ca sa se suprapuna cu intalnirile din Iasi? Na cum vreti dar poate mai vreti sa veniti si pe la noi pe la intalniri ........ Sau cand vreti sa veniti la iasi va faceti intalnirea aici la iasi nu?
          Radu sa stii ca te-am trecut pe lista ca vii la iasi maine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Dane...Poate mai veniti si voi la noi.

            Astazi intalnirea are loc la ora 20:00 la stadion

            Comment


            • Mda...Radu are dreptate noi am mai fost pe la voi dar ce ziceti dak veniti si voi un pic pe la noi poate asa o sa fim si noi mai multi ...Cat de duminica la ora 15 nu cred ca e o idee buna asa ca mai cautam Radu
              Pazea ca vine AND-ul

              Comment


              • Spune si tu o parere....Cam la cat crezi?

                Comment


                • Cel putin nu duminica..In rest nush ce sa zic...Oricum la noi e in fiecare zi intalnirea numai sa fie si o zi in care sa fie oficiala
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • Daca imi permiteti pun niste poze care fac publicitate firmei DACIA ..Ne mai plictisim si noi, facem cateva nazdravanii pe la intalnirile care au loc in fiecare zi la Stadionul Municipal
                    Attached Files
                    Pazea ca vine AND-ul

                    Comment


                    • Tare de tot...Bravo baieti

                      Comment


                      • Pana la urma cum e Radu cu intalnirile astea?
                        Pazea ca vine AND-ul

                        Comment


                        • Pai cum sa fie...Pana la urma cred ca ramane ora 7 sau 6....Cum vreti voi.Si tot sambata sa fie

                          Comment


                          • Bine atunci ramane sa ne vedem la 6..Cred ca asa ar fi cel mai indicat
                            Pazea ca vine AND-ul

                            Comment


                            • Urmatoarea intalnire sambata ora 18:00 la stadion

                              Comment


                              • Prezent si eu...Radule ce vrei sa le zic baietilor de la Iasi, plec maine pan la Iasi
                                Pazea ca vine AND-ul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google