Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mario_09 toti gresim , acum nu pune totu la suflet
    sigpic

    Comment


    • n-o sa puna ca e barbat;;;;si neatentia ta nu a fost "rasplatita".............asa ca fii mai atent!!!

      Comment


      • scuze romeo_alex nu o sa se mai intimple numai bine baieti

        Comment


        • numai bine, da sa stii ca te asteptam la intalnire saptamana viitoare, nu te supara pe noi.
          Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

          Comment


          • vin da sa imi spuneti ora si locul intilnirii

            Comment


            • deja esti de-al nostru bravo;;duminica -saptamana care vine in barlad in parcarea din gradina publica daca vremea e buna sau in parcare la plus din centru ca sa-ti vina mai usor cu orienatarea si te asteptam in jur de orele 14
              Last edited by romeo-alex; 12 March 2011, 23:49.

              Comment


              • da mp cu nr de tel ca sa vb in caz ca nu reusesc romeo_alex

                Comment


                • gasesti detalii aici: http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=25355 te asteptam si sa urmaresti si forumul ptr detalii

                  Comment


                  • scuze baieti ca nu am mai ajuns la intilnire am fost plecat.
                    am montat pe masina jante de aluminiu si mi-a luat ceva timp.
                    poate ne vedem la urmatoarea,dati un mesaj cand se mai tine.

                    Comment


                    • poti sa postezi la noi pe thread ca aici nu cred ca mai citeste vreo cineva si apoi ai sa zici ca nu te baga nimeni in seama. posteaza la noi ca esti de-al nostru de acum. bafta
                      Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                      Comment


                      • Originally posted by claudiu_iosip View Post
                        poti sa postezi la noi pe thread ca aici nu cred ca mai citeste vreo cineva si apoi ai sa zici ca nu te baga nimeni in seama.
                        esti sigur cea ce mentionezi mai sus !
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by costelHD View Post
                          esti sigur cea ce mentionezi mai sus !
                          sigur nu sunt ''cea ce mentionez mai sus'', dar asa pare...
                          Last edited by claudiu_iosip; 24 March 2011, 19:26.
                          Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                          Comment


                          • va rog nu mai poluati topicul cu discutii care nu-si au locul aici!!!!!!!multumesc!!!este topic dedicat special discutiilor de orice fel,atat ptr cei din Barlad cat si ptr cei din Vaslui!!!ROG SA VA CONFORMATI!!!!

                            Comment


                            • receptionat domnule organizator
                              Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                              Comment


                              • are dreptate romeo-alex fiecare are dreptul sa aleaga

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google