Organizez Curse De Masini Inscrise Si Neinscrise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nicu_rcn
    replied
    in primul rand pune poze cu locatia, si da mai multe detalii, initiativa e buna!

    Leave a comment:


  • Seba
    replied
    pune o poza cu locatia, vedere de pe googlemaps, de exemplu.
    apoi, sub ce egida vrei sa organizezi? fras, acr? sau in regim "de unul singur"?
    ai nevoie de salvare si pompieri/descarcerare la eveniment. autorizatie de la militie, primarie, nu stiu daca e neaparat nevoie. probele vor fi macadam, asfalt sau mixte?
    cum iei timpii, ai fotocelula, transponder de pus pe masina? arbitrii de traseu? presupunand ca vine lumea, castigatorul, dupa 3 ani in care iese mereu locul 1, are dreptul sa se dea intr-un campionat national de ce? viteza in coasta, raliu sau se da lumea doar de amorul artei? da mai multe detalii, sigur vei primi informatii.
    asa, la modul "vreau sa organizez", e bine... dar totusi, mai departe !?

    Leave a comment:


  • alex2708
    started a topic Organizez Curse De Masini Inscrise Si Neinscrise

    Organizez Curse De Masini Inscrise Si Neinscrise

    Vreau sa organizez curse de masini pe 2.5 km ( din totatul de 10.5km ) de drumuri neamenajate late de 9 m, proprietatea mea.
    Locatia acestor drumuri este in Ghimpati judetul Giurgiu pe Soseaua Bucuresti – Alexandria la 35 km de Bucuresti
    Cursele de masini se vor desfasura In system campionat, pe grupe de masini si va tine 3 luni reluandu-se de fiecare data campionatele .
    Fiind drumuri proprietate private pot participa orice masini, inscrise sau neinscrise , modificate dupa cum vrea fiecare si fara limita tehnica. Voi pune la dispozitie garaje permanente cui doreste unde doritorii isi pot tine masinile , le pot modifica , repara. Cursele acestea pot incepe din februarie – martie ( voi da un anunt cu o luna inainte ) sau daca idea prinde mai repede din noiembrie – decembrie. Nu am experienta in acest domeniu si ascult orice idee care ar completa sau modifica idea de inceput. Multumesc si astept comentarii.
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google