Plang...scriu Si Plang...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    sony a fost la casco i sa platit dauna de cei de la casco si intre timp sia incheiat un casco la asiban nu a semnat nici actul aditional cu fransiza nici si nici rezilierea contractului cei de la omniasig sunt obligati sa te instiinteze in scris in termen de 15 zile ca au reziliat ei contractul dar cum a facut si sony(nu a fost de gasit) de firma de curierat asa ca nu au cum sa-l instiinteze si ii poarta asa pe drumuri in fiecare zi. asa ca urmeaza sfatul si nu semna nimic dute la firma de leasing si vezi daca poti sa faci casco in alta parte si appoi lasa-i pe cei de la omniasig sa te caute cu instiintarea multa vreme fara sa semnezi vreo recomandata de la posta care ti-o timit ei sau la vrun curier de primirea vreunei scrisori. asa a procedat sony ca am vb cu el aseara la regionala de la Galati

    Comment


    • #32
      Tonyx sa sti ca imi place cum gandesti,sa luati exemplul lui cei care aveti probleme!

      Comment


      • #33
        Am rezolvaaaaaaaatttttttt!
        Am rezolvaaaaaaaatttttttt!
        Am rezolvaaaaaaaatttttttt!
        Nu mi-au cerut sa platesc NICIO FRANSHIZA!!!!!

        Comment


        • #34
          bravo. deci nu ti-au pomeni niciodata de semnarea vreunui act aditional nu? nici cand ai fost prima oara?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #35
            in ce data ti-ai cumparat masina?ps terminati cu off-topicul ca aici nu suntem la asigurari auto

            sigpic

            Comment


            • #36
              Inseamna ca era caz izolat cu semnarea unu nou contract aditional!

              Comment


              • #37
                Nici nu au pomenit de asa ceva.................
                Miercuri mi-au spus cei de la service sa vin sa ridic masina

                Comment


                • #38
                  nu e nici un caz izolat... doar ca nu a intrat in acea perioada... cei de la omniasig se iau doar ce ce au contract intre martie 2007-martie 2008 parca

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Atuncea inseamna ca vor sa faca un in ban in plus!

                    Comment


                    • #40
                      Contractul meu e facut in iunie 2007

                      Comment


                      • #41
                        atunci ai avut mare noroc , daca ai credit auto si nu ti-au zis nimic , ai mare noroc... ai dat de un agent aiurit...

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Omu a rezolvat juma' din problema...restul din subiect se poate discuta in thread-ul celalalt.
                          Asta se inchide
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google