Concurs De "SLALOM PARALEL" La SIBIU

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doamne ajuta ca mai sunt si oameni care se trec pe lista, nu doar care se sterg!
    sigpic

    Comment


    • Deci...asa!
      Fise de inscriere am de la numerele din lista:
      Grupa1 16;15;4;10
      Grupa2 5;1;14;9;7;17
      Grupa 3 18;8;6;19

      rog ca cei care nu au trimis fisele de inscriere, sa le trimita maxim pana maine la ora 14.00 !
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • abea astept ziua de duminica...
        sibianu,la cat tre sa ajung acolo?cei care nu stiu drumu,ne asteapta cineva la intrare in sb?sau cum?
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • @sibianul: Sorine vezi ca m-am uitat pe liste si nr.4 este ovystar, care e din Timisoara si din cate stiu eu nu are Logan. Cred ca s-a incris pe lista cu un WV Polo daca nu ma insel. Si spune-mi te rog ora la care trebuie sa fiu acolo pentru ca s-ar putea sa nu am cum sa vin de sambata si va trebui sa plec la drum duminica dimineata. Mersi
          sigpic

          Comment


          • Din cate stiu eu pana la ora 9.00 ar trebui sa fiti aici, la 10.30 incepe show-ul , noi vom fi mai repede acolo sa punem la punct ultimele detalii .
            sigpic

            Comment


            • bun, trebuie update de lista, in functie de ovi, daca vine si cu ce vine. in rest, e bine cum sunt grupele, mi-era teama ca o sa picam timisorenii intre noi si clujenii intre ei, respectiv sibienii cu dci-urile intre ei. daca vad eu bine, copchilu se da cu sania, ca nu si-a trimis fisa de inscriere mare om, mare caracter
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Azi am mai primit 2 fise de inscriere1
                Mai multe detalii deseara cand ajung acasa!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • una dintre ele sigur e a lu' bika_tm, f@#$%-l in c@# , ca m-o trezit azi-noapte la 2 sa ma intrebe pe ce adresa de mail sa trimita fisa si ce sa scrie in ea? scrie si tu acolo "mare caracter, ma dau cu deltaplanu' " si trimite-o la google@yahoo.com cine altcineva in afara de bica ma trezeste noaptea la 2 sa-i dau o turbina sau sa-i zic adresa de mail al lu sorin sibianul?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Pai, eu sunt singurul cu dci si inca ala juniorul de 65 de cai, si ce pretentii sa am eu, asa ca va rog, ultimul loc este rezervat pentru mine
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Intradevar, ovystar nu are logan...Merge la grupa 3!
                      Participantii trebuie sa fie la ora 9.00 pe pista, pentru a detalia ultimele chestii!
                      Va stam la dispozitie pentru detalii!
                      Pentru spectatori, vom pune ca puncte de intalnire : XXL la intrare dinspre Valcea si Metro la intrare dinspre Sebes-Alba!
                      Acolo, la ora 09.30 va vor astepta unii dintre colegii nostri de la Sibiu!Pentru orice neclaritati, va rog sa luati legatura cu mine sau cu orice coleg din LC SIBIU!
                      Atentie insa, startul va fi la ora 10.30, deci, ar fi bine ca la ora stabilita, 09.30 sa fiti in cele 2 puncte de care spunea!
                      Pentru colegii care vin dinspre TG Mures-Medias, merg ori la Metro ( spre Sebes), ori urmeaza varianta spre Sebes, si la MC DONALDS intreaba de pista de autocros, caci e foarte aproape!

                      Final este asa :

                      Grupa 1 10;11;15;16
                      Grupa 2 1;5;7;9;12;14;17
                      Grupa 3 4;6;8;18;19;
                      Last edited by sibianul; 26 November 2009, 23:26. Reason: Automerged Doublepost
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Dsign, unde esti? Sper ca nu te-ai razgandit si tu in ultimul moment...promit ca nu-ti cer o tura cu masina nici eu nici Seba, numai vino si tu
                        sigpic

                        Comment


                        • Tin sa precizez ca evenimentul de duminica a aparut in revista Auto Sibiu Magazine , va atasez linkul, se poate vedea in format electronic la pagina 34-35
                          Auto Sibiu Magazine
                          Last edited by Bad_Wolf; 27 November 2009, 12:41.
                          sigpic

                          Comment


                          • la grupa 2 sunt 7 concurenti.cu cine se va da concurentu cu nr 17??singur??

                            in cazul asta cred ca se puteau da 2 concurenti pe o singura masina
                            Last edited by ovystar; 27 November 2009, 15:03. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • da, dar trebuia sa clonam o masina, din moment ce e slalom paralel...adica doi de-o-data
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Pai tocmai asta zicea Ovi, ca unul din concurentii de la grupa 2 va fi nevoit sa se dea singur, ca nu are pereche, deci daca ala se poate da singur, atunci se putea face si sa se dea 2 pe o masina, asta a vrut sa zica omul si nimic mai mult.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google