Concurs De "SLALOM PARALEL" La SIBIU

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    afiseaza un regulament sa stim si noi dupa ce cliteri sa ne lom te rog, cu ce dotari trebuie sa aibe masinile cind se face inscrierea propiuzis ce taxa de participare , cind se face verificarea masinilor, ce premii sint, ce echipament trebuie sa avem, dane detali sa ne pregatim sa nu fie discuti si daca vrei te rog sunama sau dami un sms ca vreau sa discut cu tine niste aspecte te rog mersy 0769594000

    Comment


    • #62
      Aveti aici REGULAMENTUL dupa care se va desfasura concursul
      Attached Files
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #63
        Buei, eu circul cu o hartiuta in loc de carnet... Combinezon si casca - canci ! Deci, mai vin?
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • #64
          chiar e problema cu combinizonul si casca....

          Comment


          • #65
            daca e valabila hartiuta, ma gandesc ca poti circula. sau pana in 20 si ceva noiembrie nu crezi ca o sa ai carnetul? incearca fa-i o prelungire la hartiuta aia...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #66
              De combinezoane si casti ne vom ocupa noi, organizatorii, dar daca cineva are, poate sa vina cu ele!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • #67
                bun regulamentul.
                insa vin cateva intrebari: 1. cazul dsign: nu are carnet, are dovada, poate sa participe?
                2. gume conform regulamentului cnr. te refereai la cupa logan? atunci tre' sa venim toti cu gume stock, 185/65R15, alegerea profilului anvelopelor insa ramane la latitudinea concurentului. 3. pt cei cu alte masini, se accepta alte roti decat cele inscrise in talon? ma gandesc ca nu...
                poate ar trebui specificate si chestiile astea. sorine (sibianul) ai cuvantul...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #68
                  Da....deci ca si precizari la problemele ridicate de Seba, iata :
                  1. dovada se ia in calcul, atata vreme cat este valabila
                  2.gumele trebuie sa fie cele omologate ca si dimensiune pe masina, profilui ramanad la latitudinea concurentului, dar nu sunt admise cele cu cuie
                  3.pentru celelalte masini, regulile sunt aceleasi, pentru ca in sistemul piramidal vor intra in competitie directa cu masinile Logan si nu au voie sa aiba vreun avantaj din acest punct de vedere

                  Pentru alte nelamuriri, aveti numarul meu de telefon la sfarsitul regulamentului, sau aici, sau pe PM .
                  Vreau ca pana la data concursului sa fie lamurita orice neintelegere!
                  Luni voi posta si fisa de inscriere care va trebui s-o aveti complectata pana la data de 29.11.2009 ora 10.00!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • #69
                    pai parca era numai pt noi concursul , acuma intra tot felu` de masini ?

                    Comment


                    • #70
                      CataFOF, concursul este exclusiv pentru membri LoganClub!
                      Se va vor face 3 grupe, cum scrie in regulament, 2 pentru Dacia Logan si una pentru cei care doresc sa vina cu alte masini!
                      Oricum, se vor face clasamente pe grupe, urmand ca apoi sa se acceada in sistemul piramidal!

                      1. virtualmansorin
                      2. CataFOF
                      3. Dsign cu Loganul Agitat
                      4. ovystar(sa-i fie rusine lu' mareom ca nu m-a trecut pe lista participantiilor )
                      5. bolo ( cu golanul "under construction" )
                      6. bezme sa vada si a mea "circuitul" ))
                      7. Canto
                      8. GGI daca tot am fost acceptat... am suspensii de drumuri grele
                      9. csebalyn
                      10. alex_comisaru (cu cometa)
                      11.Christian86
                      12. Byka_tm
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • #71
                        Intra dar sa fie cuprinse in 1400 1600 parerea mea... si din cate stiu.. nu mi se pare corect daca un coleg forumist are alta masina, el sa nu poata participa doar ca nu are logan.. desi vine la intalniri, etc..
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #72
                          Deci, se va face o prima piramida pentru primele 2 grupe, Dacia Logan, urmand ca apoi, castigatorii ( primele locuri ) sa intre in piramida cu masinile din grupa 3!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #73
                            stiti poanta cu,, n-ai o tigara sa-mi dai ca mi pacat sa-mi desfac pachetul ,,asa si la mine, mi pacat sa-mi namanjasc masina ,cine mi-o imprumuta ptr. o tura ,doua,trei........
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • #74
                              acum hai incepeti sa va cacati pe voi. pun pariu ca-n fiecare oras e cineva care n-are musai logan si vine la intalniri. acolo, la suc si seminte, de ce il primiti? credeti ca se va da cneva cu subaru wrx si va ia cupele? n-o sa fie cazul...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • #75
                                Eu sunt de acord sa participe toti, cu orice masina ar avea. Numai sa fie inscrisi la clasele corespunzatoare
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google