Concurs De "SLALOM PARALEL" La SIBIU

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci practic toata treaba va dura vreo 0ra....
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Castile si combinezoanele sunt asigurate de noi, organizatorii!
      Design,sa stii ca te inseli in ceea ce priveste calitatea pistei dupa evolutiile profesionistilor, avand in vedere faptul ca virajele sunt largi si oricum ei merg lansat si faptul ca eu stiu cum arata pista dupa ce are loc cate un raliu de genul asta ( adica bine).
      Oricum, o sa pun niste poze cu traseul dupa terminarea raliului sa va faceti o idee, si o sa vorbesc sa ne si niveleze pista !
      Last edited by sibianul; 13 November 2009, 17:36.
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Pune niste poze dupa terminarea raliului sa imi fac si eu o idee. Oricum daca niste persoane competente care pregatesc masini de national spun ca traseul nu este prea primitor pentru un logan stock, probabil ca stiu ei ce spun. Oricum eu vreau sa vin si sa particip, chiar si cu alta masina (tot logan daca se poate), asa ca in principiu indiferent de conditii eu raman pe lista, dar daca se vor retrage prea multi si ramanem vorba lui Seba - 6,7 masini atunci chiar consider ca nu isi are rostul deplasarea mea pana acolo. Chiar nu mai este nimeni interesat sa participe? Macar sa-si faca un plus de experienta la volan...
        sigpic

        Comment


        • colegilor,nu va stresati asa de tare pentru-ca in acest concurs primeaza distractia ,pe al doilea loc se va situa voia buna si placerea de a concura cu cineva ,iar abia pe locul trei o sa fie si competitia in sine ,chiar credeti ca daca nu iesiti pe locul intai o sa rada cineva de voi? in cel mai rau caz ,o sa aveti ce povesti colegilor din cluburile din care faceti parte acest episod din megatelenovela LOGANCLUB ,haideti dragilor sa vedeti ce distractie faina va fi ,iar cu o casca doua va ajut si eu............
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

          Comment


          • acuma ca veni vorba de casti...si eu am 2...de motor
            alea se iau in considerare sau trebuie speciale de competitie, auto?
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • Frate, daca vin, dau blana, nu stau sa merg ca si cu Papapmobilu'...

              Si de sudat caroserie nu prea imi arde...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Nu va fi cazul de sudat caroserii sau mai stiu eu ce......
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Iata si afisul concursului si numerele de concurs!
                  Attached Files
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Insusi afisul tradeaza traseul

                    Eu totusi nu am sanse sa ma apropii de traseul ala cu garda mea la sol.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • daca eu ma gandesc sa bag masina pe acolo nu cred ca ar trebui sa-si faca careva probleme, cine vrea la my ride sa vada masina si intelege atunci,
                      traseul l-am luat si eu la picior si e super ok, cum spuneam circuitul din exterior sa zicem ca seamana cu un drum forestier ca alea unde mergi la gratar asa ca nu e problema, iar ala de pe interior poti merge blana zici ca e asfalt
                      nu va mai speriati ca masina mea are in 28 un an si chiar nu vreau sa o fac praf, deci daca eu cochetez cu ideea sa particip si prieteni stiu ce masina am, nu aveti de ce sa va fie frica
                      haideti cat mai multi sa fie distractie ca pentru asta e si organizata competitia asta.
                      Last edited by vyp75; 14 November 2009, 08:58.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • sorine,pune si un covor rosu,poate asa se strang mai multi

                        Comment


                        • 1. virtualmansorin
                          2. CataFOF
                          3. Dsign cu Loganul Agitat
                          4. ovystar(sa-i fie rusine lu' mareom ca nu m-a trecut pe lista participantiilor )
                          5. bolo ( cu golanul "under construction" )
                          6. bezme sa vada si a mea "circuitul" ))
                          7. Canto
                          8. GGI daca tot am fost acceptat... am suspensii de drumuri grele
                          9. csebalyn
                          10. alex_comisaru (cu cometa)
                          11.Christian86
                          12. Byka_tm
                          13. mareom
                          14.cj58ard


                          sa ne rugam sa nu fie drum forestier
                          DACIA - CJ 58 ARD

                          Comment


                          • Dragii mei...sa va dau o veste buna!
                            Traseul se va nivela si tasa inaintea concursului nostru!
                            Aveti aici niste poze cu starea initiala a traseului si starea traseului dupa terminarea raliului, unde sa nu uitati ca au participat greii raliului romanesc!
                            Starea e una foarte buna!
                            Pozele pana la autogreder si compactor sunt inainte, celelalte sunt dupa!
                            Las pozele sa vorbeasca!!!
                            Attached Files
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • foarte frumos traseul...pacat ca , casco nu repara masina daca se intampla vreo boacana
                              Exista vreun punct de unde putem vedea mare parte din traseu? (ca spectatori)
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • 1. virtualmansorin
                                2. CataFOF
                                3. Dsign cu Loganul Agitat
                                4. ovystar(sa-i fie rusine lu' mareom ca nu m-a trecut pe lista participantiilor )
                                5. bolo ( cu golanul "under construction" )
                                6. bezme sa vada si a mea "circuitul" ))
                                7. Canto
                                8. GGI daca tot am fost acceptat... am suspensii de drumuri grele
                                9. csebalyn
                                10. alex_comisaru (cu cometa)
                                11.Christian86
                                12. Byka_tm
                                13. mareom
                                14.cj58ard
                                15.vyp75
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google