Cupa VSS I, 13-14 martie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da acuma ce faceti?) mai faceti o data lista care este?
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • astia sunt cei care au platit si sunt confirmati la participare. Asta ca sa putem face listele finale. De asemenea cei care vreti cazare ar trebui sa spuneti.
      Din cate stiu eu (poate gresesc) fiecare participant va face 3 ture de circuit, 2 ture sambata si 1 tura duminica, dupa care va fi premierea. Deci in principiu e cam exclusa varianta (sau e valabila doar pentru tm si ar) in care se pleaca sambata seara acasa.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • da oradea nu poate pleca sambata seara acasa?blocati iesirea din oras?)
        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

        Comment


        • E destul de greu pe 2 zile!
          Eu probabil o sa vin la Timisoara la frate-meu!
          Mai vedem.....
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • poate face sorin o lucrare sa ne dam astia cu masini mici numai intr-o zi.ca ma gandesc ca la sfarsit nu amesteca grupele fac ei cumva sa fie bine
            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

            Comment


            • ieri s-au desfasurat "teste" pe pista VIK.
              chiar daca vremea a fost super interesanta (lapovita la greu), cred ca sunt in asentimentul tuturor celor care au "iesit" pe circuit ca a fost SUPEEERRR ...

              Cateva poze sa va deschida apetitul.
              Attached Files
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • frumos frumos , abia astept data de 13 - 14 martie una din zile in care voi veni
                grupele de sus cu masinile puternice de la 250cp in sus cand vor fii ? cand se vor da ? in ce data ?
                Its just a car ...

                Comment


                • am mai spus si mai sus de vreo doua ori.
                  Lucrurile se petrec in felul urmator: sunt 5 grupe.
                  Participantul X din grupa 2 se va da in prima configurare de traseu sambata dimineata, a doua configurare sambata dupa amiaza si a treia configurare duminica dimineata. Deci cursa va fi pe doua zile.
                  Raspunsul la intrebarea cu cei din grupa 5 este ca se vor da exact ca si voi restul: sambata dimineata, sambata dupa amiaza si duminica dimineata.
                  Dupa ce se va termina a 3-a runda duminica se va face premierea.
                  Sper ca macar acum sa ma fi facut inteles.

                  Va dati seama ca nu se reconfigureaza traseul dupa ce se da grupa 1, apoi din nou reconfigurare ca sa se de-a grupa 1 si tot asa. Se va configura traseul si se vor da toate grupele pe rand, apoi in pauza de masa se va reconfigura traseul pentru etapa a 2-a si se vor da din nou toate grupele, iar apoi duminica dimineata se va configura pentru varianta a 3-a.

                  Pentru fiecare varianta participantii vor face 3 ture de circuit (parca asa am calculat cu sorin) cu o singura plecare de pe loc. Oricum mai multe detalii or sa vina in zilele urmatoare. Ce pot sa va spun e ca am fost copilot la sorin si variantele alese de sorin si prezentate mai sus de cristi sunt super. A treia se vrea intradevar una speciala. Pot eventual sa isi spuna parerea si cei care s-au dat ieri pe circuit.
                  Last edited by bubu_vasile; 14 February 2010, 19:31.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Mah pai pe mine nu m-a chemat nimeni? Eu nu mi-as fi dat o blana pe acolo cu voi? Urat, urat. Trebuie sa ma antrenez si eu odata ca am uitat cum e sa te dai in aceasta "pauza" de iarna)
                    sigpic

                    Comment


                    • taci mah, ca ne-am dat pe gheata la iveco...balet (a)sicron
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • asta nu o fost blana ... mai degraba o piele cu niste smocuri de par asta din cauza vremii care este ... ups, care a fost
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • am fost si noi marti cu alta treaba dar am vazut circuitu, e ca pe vremea cand ma dadeam cu kartu :P ...curbe laaargi de viteza ..sunt foarte foarte curios ce vor face golanele la grupa 105 comparativ cu grupa de 75 :P.Ah si inca ceva ,sper ca se va configura circuitul astfel incat sa nu ai cum sa il gresesti decat daca sari peste jaloane sau nu le vezi de ochi.Asa oricine poate aranja in asa fel incat sa iti trebuiasca si gps si nimic sa nu fie vizibil...dar sa respectam spiritul competitiei .asteptam cu sufletu la gura 13-14

                          PS : la configurare ma refeream ca semnele sa fie cat mai vizibile..jaloane/pancarde cu sageti ..ce or fi ele...Bestial ar fi sa ploua muhaha
                          Last edited by vladutzu89; 18 February 2010, 00:24.

                          Comment


                          • pai la origine e pista de karturi (din cate stiu eu) ... iar de vizibilitate eu zic ca daca pe conditiile de testare a circuitului (cu lapovita) s-au vazut "marcajele" (caucioace) o sa se vada si pe o vreme buna
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Eu cred ca o sa fiu ultimil inscris pe lista participantilor!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Originally posted by bubu_vasile View Post
                                am o rugaminte la voi: nu mai scrieti toata lista inca o data. Scrieti doar modificarile pe care le doriti sa se faca si eu sau keanu le vom opera asupra listei.
                                Altfel o sa avem in curand 50 de pagini de liste greu de urmarit.
                                multumesc.
                                Salut,
                                sonyscorpion - George Alexandru(Bucuresti)-skoda octavia 2.0 tdi,Grupa 3 106-150cp
                                www.sonyscorpion.com
                                www.scorpionindustries.com
                                www.youtube.com/user/sonyscorpion

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google