Cupa VSS I, 13-14 martie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dap, cred ca totusi vremea o sa tina cu noi la Arad. Dupa prognoza asa se pare
    sigpic

    Comment


    • Sa dea domnu' sa fie asa dar...
      Uite aici un site, pe care eu il consider, destul de precis: http://www.accuweather.com/world-for...|ARAD&metric=1

      Saturday, Mar 13 - Mostly Cloudy
      Sun and areas of low clouds
      Low: 2 °C High: 6 °C
      Sunday, Mar 14 -Rain
      Rain
      Low: 2 °C High: 6 °C
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • Mai eu zic ca atata timp cat nu ninge putem spune ca vremea tine cu noi. O sa fie fain si pe ploaie, nu si pentru spectatori totusi
        sigpic

        Comment


        • si eu ma uit pe el dar si pe altele ... in ultimul timp nu le prea nimeresc nici unul.
          dar totusi accu si-a schimbat in fiecare zi de vreo 3-4 zile prognoza pe weekendul urmator.
          azi la noi trebuia sa ninga cu depuneri ... aiurea ... a nins azi noapte intradevar, dar s-a depus doar la mine pe parbriz numa ca sa ma enerveze ... in rest e destul de uscat si dupa cum spuneam acum e soare.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Dintre apa si zapada clar e mai bun asfaltul uscat.Chiar daca ninsoare n-o sa mai fie,ploaia sigur va fi o incertitudine pt participanti,greutatea fiind la alegerea pneurilor.In cazul meu n-am numai de vara(Kormoran) si de iarna(Barum Polaris 2).

            Comment


            • referitor la vreme ...cel mai sigur vom sti joi-vineri...vremea probabila.e putin prostie sa te uiti si sa crezi ce arata acum pentru data de 13-14 ..parerea mea :p

              Comment


              • Nu trebuie neaparat sa crezi ci doar sa te orientezi! Asa cum spunea si dany59ddd ne intereseaza mai mult pentru alegerea pneurilor si nu din alt motiv.
                Stii tu... mai bine previi decat sa tratezi!

                PS: bubu am inteles ca zeama de prune e mai... vartoasa pe ploaie!
                PS2: La Cluj ninge intr-una de-aseara si nu da semne sa se opreasca! x(
                Last edited by Cobra7; 5 March 2010, 19:46.
                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                Comment


                • va fi soare...ca tiganii din fata blocului isi darama casele din caramida si isi fac terase...stiu ei ce stiu

                  Comment



                  • hahaha ... trebuie sa ma uit si eu la romulanii nostrii ce fac ...
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Mah sper ca n-o sa cronometreze cursa vreun klingonian!
                      Apropos... ce se mai aude de grupe si program?
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • Astept sa-mi dea Sorin lista cu toti inscrisii si o sa fac grupele (daca vrea)
                        sigpic

                        Comment


                        • gigi accepti shpaga ?
                          sigpic

                          Comment


                          • vrei sa te bage si pe tine pe lista ? nu se poate taica, ca se verifica de mai multe persoane ...

                            deci s-a rezolvat si cu presa: o sa fie reportaje si transmisii la televiziunile locale, care vor si promova in jurnalele de stiri de saptamana viitoare, s-a vorbit si cu inform media care detine mai multe publicatii on-line, am vorbit si cu realitatea tv dar aici s-ar putea sa nu se rezolve decat imagini sambata si duminica seara in zilele de cupa, asa ca promovare va fi.
                            Last edited by bubu_vasile; 6 March 2010, 00:20. Reason: Automerged Doublepost
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • cum e la arad..e zapada ??

                              Comment


                              • deci lista finala e aia de la pagina 7?
                                Si la ce ora tre sa fim acolo,cel mai tarziu,pentru astia din Cluj?
                                Sa nu ne trezim prea devreme si sa stam pe acolo sa motaim pana incepe concursul.
                                Last edited by addyionut; 6 March 2010, 14:13.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google