Cupa VSS I, 13-14 martie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un raspuns de om elevat care sambata injura de numa din cauza drumului
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • srry baietzi....
      eu ma retrag din motive financiare.
      multa bafta la toata lumea!si distractie placuta
      DACIA - CJ 58 ARD

      Comment


      • Da ramane un loc liber in inscriere. daca doreste cineva sa mai participe, indiferent ce oras poate lua legatura cu raducu si sa ii dea lui banii de inscriere.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Eu stau in cumpana......!
          Mai mult ca sigur vin...dar inca nu stiu daca vin spectator ( 95% sambata) sau participant ( 5%)!
          Chestia pe 2 zile ma incomodeaza enorm!
          Maine seara pot sa zic definitiv!
          Sorine.....te sun maine!!!!!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • sibiene daca vii ne putem intalni in sebes ?
            si pe mine ma incomodeaza pe doua zile chiar daca aveam unde sa stau .. dar nu se poate oricum ...
            Its just a car ...

            Comment


            • Radu, categoric...
              ideea e ca maine seara iti pot spune sigur ...
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • ok,astept cate un mesaj de la toti care puteti veni sa ne intalnim in Alba Iulia ,Sebes sau Deva , chiar si la intrare in Arad
                nr meu de tel e 0743096848
                Its just a car ...

                Comment


                • @cj58ard: Raducu, chiar la tine nu ma asteptam sa te retragi dar inteleg, criza asta ne omoara pe toti. Sper sa avem totusi ocazia anul acesta sa ne mai intalnim la vreo competitie pt ca mi-a facut mare placere sa concurez cu tine la Sibiu. Cand se organizeaza ceva prin Cluj nu ezitati sa ma anuntati si pe mine. Numai bine!
                  sigpic

                  Comment


                  • o sa avem rugamintea la participanti ca sambata sa ajungeti neaparat pana in ora 8. Sunt multe de rezolvat de dimineata si nu vrem sa intarziem cu desfasurarea concursului.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • bubu-le ...venim val vartej..dar la cum arata drumu ma tem sa nu ajung fara rotisi asa ma gandesc sa plec la 6 din oradea sa fiu sigur ca ajung pe 8
                      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                      Comment


                      • oricum sper ca toti care plecati la drum sa aveti parte numai de lucruri bune pe ele
                        aici se includ: sosele ca'n palma, vreme buna si cel putin cate o autostopista (la cei care vin neinsotiti).
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • bubu-le alea "multe de rezolvat de dimineata" includ si cafeluta sau numa zama de... prune?
                          Fii bun si pune-o plasa, ca pe portavioane, la fiecare intrare in Arad sa nu trecem carecumva din inertie de circuit sa ne trezim pe la bulgari!!
                          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                          Comment


                          • Cobra asa lansat vii??tre sa-i spunem la sorin sa deschida circuitu cand vii tu sa iti tot faci tura de recunoastere si prima mansa din inertie
                            Sa inteleg ca de la cj nu mai vine nimeni prin Oradea?
                            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                            Comment


                            • mai rau sa nu ajungeti la unguri ... ca de bulgari nu ne e frica
                              fiti fara grija. va vom opri la timp. noi vom fi de la 7 acolo si oricum telefoanele vor functiona. daca mai e careva care nu stie numarul meu: 0741020406. Pentru orice problema folositi cu incredere. bah ... amu terminati si nu va ganditi la prostii ... railor !

                              pentru dimineata o sa pregatesc niste apa de la Mocrea. Cei din zona stiu despre ce e vorba, iar pentru restul este o apa energizanta si medicinala
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • salutare

                                mai 3 zile fratilor daca vremea ar tine cu noi ar fi super ca voia buna o aducem noi ...legat de drumul cluj-oradea-arad vineri am venit de la cluj la arad si am facut circa 3 ore si o limba....pana la oradea e super drumul...centura oradea e asa si asa...oradea-salonta e acceptabil...iar salonta-arad e destul de nasol...oricum mare grija la drum si in primul rand la noile radare(ieri le-am primit si de azi o sa fie pe strazi)...in rest deabi astept weekendul
                                Hit it Hard, but just have FUN!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google