Logan 135 cai !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 135 cai !!!

    Intamplator am ajuns pana la Caransebes in noaptea asta, m-am oprit la o benzinarie sa alimentez, cumpar ceva, etc. Cat am stat la o tigara, un tip de pe platforma vine la mine sa ma intrebe cat am dat pe jante. L-am intrebat daca are si el logan, mi-a zis ca da, mi l-a aratat..si continuarea mai jos in filmulet. Scuze ptr calitate, e cu un telefon filmat.
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

  • #2
    credeam ca vedem si noi masina, motorul....
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • #3
      Pana la proba contrarie in care sa apara si masina spatiala,va spun ca a mea are 136 de cai. Secretul: i-am bagat 2 arici in motor. Stima.
      PS. Zilele astea poate ajung pe la un PETROM sa fac un filmulet cu loganul de 200 CP.
      METABOND RULES

      Comment


      • #4
        amin...

        sigpic

        Comment


        • #5
          buna buna asta
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            cica de cat timp ai permisu ? din 2004...aaa de 3 ani )))))) bai zi-i lu' nea gica cu loganu' de 130 di cai sa mai invete matematica ;)
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #7
              la el 16V-ele avea 85 cai.

              Comment


              • #8
                si 1.4 70 cai

                ii mai da si asigurari la om: 'iti spun eu ca 1.4 are 70 cai'. lasa-ne. raspuns corect 75 cp
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  poate a vrut sa zica la roata
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #10
                    la roata volanului sau la aia de rezerva?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      Cam stresat de viata omu!

                      Comment


                      • #12
                        Saracu om.Hai ma voi de ce nu il credeti?))

                        Comment


                        • #13
                          Ca nu il crede nimeni nu e nimic, partea aiurea e ca asta se crede singur

                          Comment


                          • #14
                            Daca ala chiar spune adevarul, inseamna ca l-au tepuit bine aia de la dealer. Sunt curios daca banii sunt luati cu factura.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              Aia chiar ar fi culmea, sa fie si fara factura , ar fi pacaleala secolului. Mai si omul este asa de convins ca are o herghelie sub capota .
                              Parca vad , zilele aste apar poze pe aici , cu Loganul lu ala cu motor de Clio RS pe el.
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google