Logan 135 cai !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Asta imi aminteste de 6 cai frumosi
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • #17
      adu-l la mine ca ii spun ca masina mea are 235 de cai si i-o dau cu 14 mii E
      (\__/)
      (='.'=)
      (")_(")

      Comment


      • #18
        mai era unu de la caransebes care vorbea prostii...Fernando de la Caransebes
        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

        Comment


        • #19
          mai...asta nu stie nici cum se deschide cutia de bere....el bea numai din pet...
          Vad ca lucreaza la petrom v....so fi innecat cu vapori de benzina.
          Bou ala sigur a confundar kw cu cp...
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #20
            Dupa ce spune asta in clip filmuletu e din 2007 sau cel putin asa deduc eu.Ascultati cu atentie ce zice omu la faza de cand ai permis.Deci.......
            Last edited by Juristul2000; 2 July 2009, 09:59.

            Comment


            • #21
              Asta sigur e ceva ruda de-a lui Fernando de la Caransebes.
              Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

              Comment


              • #22
                Sectiunea No Comment de la Euronews

                Comment


                • #23
                  Muca - Muca !
                  Asta e din ciclu' buey, eu am dacia "de export" cu imbunatatiri, ca pe vremuri
                  Keyboard error or no keyboard present.
                  Press F1 to continue or DEL to enter setup...

                  Comment


                  • #24
                    Este, este, si fac pariu ca ii turbodizelpebenzina, 1.6 DCI saispevalve si are in plan sa ii puna si NOS numa ca nu are tevi de PVC!!
                    .................. a si marmota avea Q7 decapotabil
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #25
                      lasa ca o sa vedeti voi la drivetest ca nu mintea cand o sa atinga suta in 8 secunde

                      Comment


                      • #26
                        Mare e gradina Domnului,si multi prosti mai sar gardul cu poarta deschisa))

                        Comment


                        • #27
                          Ziceti voi ca asta e amuzant?
                          Sa vezi ce amuzant este cand iti explica cineva, ca a taiat o turbina in 2, a alimentat-o electric, si baga in motor 0.6 bar... Dupa care, a schimbat vreo 3 seturi de pistoane, ca asa putere mare a avut.
                          Aaaa, vb de 1.4.

                          Comment


                          • #28
                            tare frate...ce sa-i faci.Un coleg de clasa se lauda ca el a pus pe o dacie 1300 4 tune de tuica si a venit cu ea in treapta a 2 de la buzau la braila.nu exagerez.asa a zis el.radea de mine ca eu am pus numai o tona pe mcv-ul meu...super masini frate....

                            Comment


                            • #29
                              poate lucreaza la dacia si zice adevarul de 1,6 16v .poate 85 cp are adevarat.la dacia se obisnuieste sa se treaca valori mai mari ale puterii.uite, dci de 70 dar are 68,1,6 mpi are 90 da adevarat 87cp...si lista continua.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • #30
                                La toti producatorii este la fel. Motoarele sunt produse intr-o anumita limita de toleranta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google