Femeile si masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    De regula femeile fac accidente rare ..... dar cand fac unul , nu se mai stie ce masina a fost !!!! Nu vreau sa fiu rautacios , dar am vazut intr-o intersectie, o soferita blonda care tinea telefonul cu umarul si vorbea, intr-o mana avea tigara , cu o mana tinea de volan si .... mai trebuia cineva sa-i bage in viteza !!!! Caz REAL !!!!

    Comment


    • #77
      dar cu o fi sa nu mai ai solutie de parbriz sa deschizi capota, sa scoti busonul de umplere pentru ulei sa torni vreo 3 4 litri si sa pleci la drum. cred ca avea uleiul foarte bun ca a plecat din ploiesti tipa si a ramas in pana la dupa popasul de la baicoi. era sudat motorul.

      Comment


      • #78
        da ce facem cu femeile taximetriste :|

        eu unul am avut un incident cu una acu 2-3 sapt...prefera sa intre-n mine numai sa se duca ea inainte ca se grabea femeia...atat de tare incat n-a interesat-o ca trebuia sa dea prioritate unei dube si unui tramvai

        Comment


        • #79
          Originally posted by givali View Post
          De regula femeile fac accidente rare ..... dar cand fac unul , nu se mai stie ce masina a fost !!!! Nu vreau sa fiu rautacios , dar am vazut intr-o intersectie, o soferita blonda care tinea telefonul cu umarul si vorbea, intr-o mana avea tigara , cu o mana tinea de volan si .... mai trebuia cineva sa-i bage in viteza !!!! Caz REAL !!!!
          pii si io vazusi azi acelasi lucru doar ca soferul era un blond
          sa nu exageram exista soferi si posesori de permis
          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

          Comment


          • #80
            Ce inseamna sa fii soferita





            Scoala de soferi

            Comment


            • #81
              Femeile au cateva mari dileme la volan.
              Prima, 2 picioare, 3 pedale, pe care apas ?
              A doua ,masina nu are oglinzi ,are urechuse ca sa fie mai draguta(femeile nu folosesc oglinda) si cea din interior pt a se machea
              A treia cu schimbatorul la plecare de pe loc mai greu, ca la femei intai se freaca apoi se baga
              Sa nu mai vb de parcari, mai ales parcarea laterala care e deja de domeniul SF si o facea Picard cu Enterprise.
              Attached Files

              Comment


              • #82
                sa va povestesc si eu cateva? 1. greseala mea sa dau asina pe mana femeii, dar stiti cum e ...hai ma iubiiii. mers pe distanta de 40 km cu 50 km\h, nu mergem mai repede ca sunt incepatoare. precizez ca in treapta a 4-a de viteza. 2. cand inca era la scoala de soferi, nu a facut mare lucru, doar ca intr-o intersectie a gresit pedala de frana cu cea de acceleratie. 3. si-a luat masina in 3 luni a lovit-o, culmea, nu ea, alta a intrat in ea.
                cum poate intra o masina intr-un pod de cale ferata? raspuns: pui o femeie la volan. patit si asta. cu masina in treapta 1, decat sa demareze, numai ca a uitat sa mai indrepte si volanul. ne-am oprit la doar cativa centimetri de pod. am transpirat toata ziua mai rau ca la sauna. asa ca....de atunci...NU MAI DAU MASINA LA FEMEIE, decat pe camp si unde nu sunt santuri.
                Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google