Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La spitalul de nebuni comisia de doctori se decide să facă un test să vadă dacă a avut efect tratamentul asupra pacienţilor. Ii adună pe toţi şi un doctor îl intreabă pe primul: “Cât fac 6×7?”.

    > Pacientul răspunde: “1000″.

    > Doctorul adresează celui de-al doilea pacient aceeaşi întrebare:

    > “Cât fac 6×7?”.

    > Acesta raspunde: “Joi”.

    > Doctorul nemulţumit şi supărat întreabă pe al treilea nebun: “Cât fac 6×7?”.

    > Pacientul răspunde fără să stea pe gânduri: “42″.

    > Fericit doctorul îl roagă să-i spună cum a gândit de-a dat răspunsul corect.

    > La care nebunu’: “Păi, am împărţit 1000 la Joi…”
    sigpic #

    Comment


    • Bula, insotit de alti doi derbedei, se afla in apartamentul unei nimfomane,incercand sa satisfaca apetitul sexual al gazdei; in pielea goala, cei trei se straduiesc cu spor. La un moment dat, sotul doamnei isi anunta sosirea, trantind usa de la parter. In panica, doi dintre amanti apuca sa se imbrace,strecurandu-se unul in baie, altul in bucatarie, numai Bula, gol pusca, se ascunde in sifonier. Cand sotul intra in casa, din baie iese un"mecanic" spunand:
      - Doamna, robinetele sunt in ordine, le-am reparat.Imediat, alt "mecanic" iese din bucatarie, raportand:
      - Doamna, aragazul dvs. e reparat! Cand se minuna inca de ciudatenia tehnicenilor fara scule si salopeta, din sifonier isi face aparitia un handralau in pielea goala,care vazandu-se privit cu ochii cat cepele, exclama:
      - Ce, ba, n-ai mai vazut molie?


      Ce zice un politist, cand vede o coaja de banana?
      La naiba, iar o sa cad!



      Cum se saluta somalezii?
      - Ce vant te aduce p'aici?


      
      sigpic
      TM 01 DEO

      Comment


      • O sotie insarcinata se trezeste in miez de noapte:
        – Barbate, am mare pofta de melci!
        Barbatul pleaca in parc, gaseste cativa melci pe care-i pune in buzunar si in drum spre casa se intalneste cu o fosta iubita care il invita la ea acasa. Barbatul accepta, petrece noaptea la ea si isi da seama dimineata ca a uitat de sotie. Ajunge acasa, scoate toti melcii din buzunar si ii aseaza in fata usii.
        – Unde ai fost, nenorocitule?
        – Hai, baieti, hai, ca mai aveti un pic….
        sigpic #

        Comment


        • Daca citeste nevasta-ta asta cu melcii esti cam mancat...Asta vara ti-ai facut de cap,dragutule!

          Comment


          • O femeie FOARTE urata intra intr-un magazin de mana cu cei doi baieti ai sai. Un tip o intreaba:
            -Sunt gemeni?
            -Cum sa fie gemeni dom'le nu vezi ca unul are 10 ani si celalalt 5? De ce ma intrebi?
            Tipul raspunde:
            -Ma gindeam ca nu se poate sa ti-o fi tras cineva de doua ori...

            Bin Laden ajunge la Poarta Raiului. Sf. Petru deschide vizeta portii, il vede si exclama, terifiat: ***********************************************
            - TU, tocmai TU vrei sa intri aici? *************************************
            - Am zis eu ca vreau sa intru? Aveti doua minute sa iesiti cu totii!!!

            Mamico, astazi in autobuz tata m-a pus sa cedez locul unei domnisoare....
            - Foarte bine puiu' lu' mama, asa trebuie sa faci!
            - Da mamico, da' io stateam in bratele lu' tata...
            Last edited by oborocul; 25 January 2010, 12:47. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic
            TM 01 DEO

            Comment


            • Politistii se duc in excursie cu un autocar cu doua nivele
              La nivelul de jos ofiteri si la nivelul de sus subofiteri. La un moment dat se aud urlete de la nivelul de sus, iar sefu` se duce sa vada ce se intampla
              -De ce urlati ma nemernicilor in halul asta?
              -NOI NU AVEM SOFER !!!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Daca ai impresia ca tara ta nu se intereseaza de tine, incearca macar o data sa nu platesti impozitele.


                Un politai interpeleaza un individ beat turta care incearca sa se urce la volanul masinii sale:
                − Chiar intentionezi sa sofezi in halul asta????
                − N-am de ales. Nu vezi ca nu-s in stare s-o iau pe jos?


                - Cum se joacă puştii din ziua de azi de-a v-aţi ascunselea?
                − Pe messenger: intră toţi pe Invisible şi unul îi caută.


                Fat-Frumos crestea intr-o zi cat altii in 10 ani.
                Si intr-o saptamana a murit...


                Culmea masturbarii: Torni putin Cillit si nu mai trebuie sa freci deloc…

                Last edited by oborocul; 25 January 2010, 18:43. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                TM 01 DEO

                Comment


                • Culmea aia e geniala))

                  Off: Apropo de bancu ala cu messu...cum e si melodia diferente:
                  Noi nu ne dadeam email noi ne trimiteam scrisori
                  Ne dadeam felicitari nu mass-uri de sarbatori
                  Last edited by SoSoRyNeL; 25 January 2010, 20:42. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Ion si Andrei pescuiau.
                    Ion il intreaba pe Andrei:
                    -Andrei,cum poti prinde un somn?
                    -Nu stiu.
                    -Cu un somnifer.
                    sigpic #

                    Comment


                    • O femeie batuta rau se duce la doctor.
                      Doctorul:
                      - Ce s-a intamplat?
                      - Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
                      - Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
                      Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se intoarce la doctor.
                      - A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa baut, eu faceam doar gargara, gargara, intr-una gargara cu ceai de musetel si el nici macar o data nu m-a atins.
                      - Vezi daca-ti tii gura?!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • O tanara doamna, blonda, opreste masina in fata semaforului, la rosu. Se aprinde galben - doamna sta pe loc, verde - doamna iarasi sta. Se aprinde rosu, din urma, claxoneaza celelalte masini. De ea se apropie un politist care o intreaba:
                        - Doamna doreste alta culoare?

                        Comment


                        • Originally posted by Eu4yas View Post
                          O femeie batuta rau se duce la doctor.
                          Doctorul:
                          - Ce s-a intamplat?
                          - Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
                          - Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
                          Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se intoarce la doctor.
                          - A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa baut, eu faceam doar gargara, gargara, intr-una gargara cu ceai de musetel si el nici macar o data nu m-a atins.
                          - Vezi daca-ti tii gura?!

                          Comment


                          • Doi mosnegi se intilnesc:
                            - Ce mai faci, Vasile?
                            - Uite, am fost la femei.
                            - Si cum a fost?
                            - Mai curat decit la barbati.
                            sigpic #

                            Comment


                            • Două blonde la o recepţie simandicoasă, după ce au defilat pe la bufet, una-i spune celeilalte: "Dragă, hai să plecăm ! Vinul, cică e vechi, icrele sunt negre!"
                              sigpic

                              Comment


                              • O femeie batuta in ultimul hal intra la doctorul House.
                                − Ce-ati patit, doamna?
                                − Nu stiu ce sa ma mai fac, dom' doctor. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe...
                                − Am un leac foarte bun pentru problema asta. Cand sotul vine acasa baut, luati imediat o cana de ceai de musetel si faceti gargara, o data, de 2 ori, de trei ori, de patru ori...
                                − Sigur, dom' doctor? E suficient ceaiul?
                                − Foarte sigur.

                                Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspat renascuta, se intoarce la doctor House.
                                − A fost o idee stralucita, dom' doctor. De fiecare data cand sotul meu venea acasa baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel. Nu m-a atins niciodata in astea doua saptamani, e incredibil ! !
                                − Vezi daca-ti tii gura?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google