Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - Stii bancul ala cu iepurele in baie?
    - Nu.
    - A, pai nici eu, ca era usa inchisa!

    - Am auzit ca ai luat o palma in gara la Lehliu!
    - Dar ce, aia-i gara?

    2 macaroane merg pe strada; care-i barbatul??
    Ala cu oua.

    Un profesor de matematica la magazinul foto:
    - As dori sa developez cateva filme, va rog...
    - 9 x 13?
    - 117. De ce?
    Last edited by mc_alienu; 12 March 2010, 23:06. Reason: Automerged Doublepost
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • Politia cauta persoane inteligente, frumoase si provocatoare.Pentru tine nu imi fac griji, dar eu unde sa ma ascund?!
      sigpic #

      Comment


      • Intra un schelet intr-un bar. Se duce la barman si-i zice: "Imi dati si mie, va rog, o bere si un mop?"

        O veverita si-o tragea cu o nuca.
        Vine alta veverita si zice:
        ARE YOU FUCKING CRAZY??
        Veverita raspunde:
        NO!! I'M FUCKING NUTS!!!!
        Last edited by mc_alienu; 12 March 2010, 23:08. Reason: Automerged Doublepost
        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

        Comment


        • Un oltean si un ardelean in tren. stranuta olteanu, ardeleanu:"sanatate, numai bine". Stanuta din nou olteanu, ardeleanu:"tot ce-ti doresti, sanate, noroc". Stranuta si ardeleanu, olteanu:"racisi firea-l dreacu".
          sigpic #

          Comment


          • Guvernul roman a promis ca va asigura slujbe pentru someri pe perioada crizei financiare.Ele vor fi oficiate de preoti , episcopi si mitropoliti.

            Un sot si o sotie urcau scarile blocului, la care sotul ii spune sotiei:

            -Vai, draga ai un fund mare cat o masina de spalat! Femeia nu spune nimic…Vine seara, barbatul are chef de sex, la care sotia ii spune:

            -Eu nu dau drumul la masina de spalat pentru o carpa, mai bine spal-o de mana!


            Trei betivi stateau de vorba la o masa:
            -Cand ma duc acasa imi bat nevasta si copiii!
            Al doilea betiv:
            -Eu cand ma duc acasa imi bat tot cartierul!
            Al treilea zice:
            Eu cand ma duc acasa bat pe la toate usile!!
            Last edited by mc_alienu; 12 March 2010, 23:36. Reason: Automerged Doublepost
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • Doi ardeleni taiau o bomba cu fierastraul. Vine al treilea si ii intreaba: "Ma, da' daca explodeaza?" La care ailalti: "Apai nu-i bai, ca mai avem una!"
              sigpic #

              Comment


              • TRABANT...
                -De ce sta Trabantul la semafor, desi acesta s-a facut verde?. S-a lipit într-o guma de mestecat.

                - Un trabantist la benzinarie, catre benzinar: "As vrea doua stergatoare de parbriz pentru trabantul meu."
                La care benzinarul: "Ok, mi se pare un schimb corect!"

                - A aparut un model nou de Trabant, cu patru pedale: Una pentru ambreiaj, una pentru frîna, una pentru acceleratie si una pentru umflat airbag-ul.

                - Ce e scris la pagina 39 din manualul Trabantului?. Orarul autobuzului.

                - Ce înseamna un Trabant pe vîrful unui deal? O minune.

                - Dar doua Trabanturi pe vîrful unui deal? SF.

                - Dar trei Trabanturi pe vîrful unui deal? Un loc ciudat pentru amplasarea unei uzine Trabant.

                - Ce s-a întîmplat cînd vedeti un Trabant dezmembrat într-o mie de bucati?
                A sunat telefonul soferului si era pus pe vibratii.

                - Care este asemanarea dintre un Trabant si un prezervativ? Ambele blocheaza circulatia
                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                Comment


                • Trei blonde blocate în lift strigau pe rînd "ajutor, ajutor". La un moment dat, una dintre ele:
                  - Ce-ar fi să strigăm simultan?
                  Şi încep ele: "simultan, simultan".
                  sigpic #

                  Comment


                  • Intra iepurasul intr-un bar, si intreaba-
                    -aveti oua?!..barmaul-Nu-
                    aveti ouat?......Nu
                    aveti oua?....NU
                    aveti oua?!....(barmanul)Daca ma mai intrebi odata de oua, te bat in cuie.

                    iepurasul- aveti cuie?..barmanul- nu
                    Aveti OUA?!!??
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • In razboiul dintre Iran si Irak, un iranian si un irakian stau fata in fata in transee si se impusca de zor. La un moment dat iranianului i se blocheaza pusca:
                      - Dumnezeii ma-tii de pusca imputita! injura iranianul in cea mai pura limba romaneasca de care era el in stare.
                      Irakianul il aude si il intreaba intr-o romaneasca stalcita:
                      - Bei, da de inde stii tu romaneste, bei?
                      - Pai am facut scoala in Romania.
                      - Zeu? Si unde fecut tu scoala?
                      - In Timisoara.
                      - Nu mai spune! Si ce scoala fecut tu, bei?
                      - Politehnica. Dar tu de unde stii romaneste?
                      - Pei si eu fecut scoala la Romania.
                      - Daaa? Ce scoala?
                      - Eu fecut Medicin la Targu Mures.
                      Iranianul intre timp isi reparase pusca si incepe sa traga dupa irakian rafala dupa rafala, incarcator dupa incarcator:
                      - Ia de-aici, mama ta de ungur!
                      sigpic #

                      Comment


                      • Un frizer isi taie finut clientul de doua ori,vrand sa il distraga, intra in vorba cu el:
                        _ Ati mai fost la noi?
                        _Nu,mana am pierdut_o in razboi....

                        Comment


                        • In Ungaria, din cauza numarului foarte mare de pensionari, guvernul a hotarat sa vina in intampinarea acestora si pentru a-i ajuta a promulgat o lege care preciza:
                          Art.1: Incepand cu 1 ianuarie 2009 toti pensionarii au voie sa traverseze strada pe culoarea rosie a semaforului.
                          Art.2: Daca pana la 1 ianuarie 2010 nu se observa nici o modificare hotararea de la Art. 1 devine obligatorie.
                          sigpic #

                          Comment


                          • culmea geloziei: sa fii gelos pe soare ca iti arde nevasta
                            culmea tinichigeriei: sa invelesti casa cu tabla inmultirii
                            culmea prostitutiei: sa fii curva in Insulele Virgine
                            culmea navigarii: sa navighezi pe internet cu Titanicul
                            culmea sovaielii: “Sa ezit, sa nu ezit…”
                            culmea World Trade Center: urci cu liftul, cobori cu biroul
                            culmea ghinionului: sa faci pe prostul si sa ramai asa
                            culmea ciclismului: sa faci turul pantalonilor
                            culmea parasutismului: sa sari cu parasuta si sa-ti dai seama ca-i plecata in Turcia
                            culmea fizicii: sa pasti un cal putere pe un camp magnetic
                            culmea ceasului desteptator: sa sune ocupat
                            culmea curajului: sa sari de pe un bloc de desen
                            culmea tatuajului: sa-ti tatuezi pe penis un penis si mai mare
                            culmea rabdarii: sa iei apa in gura si sa stai cu fundul pe aragaz pana fierbe apa
                            culmea melancoliei: sa cazi pe ganduri si sa-ti rupi mana
                            culmea secetei: sa alerge copacii dupa caini
                            culmea hartiei: sa te stergi la fund cu confetti
                            culmea geografiei: sa deschizi Portile de fier cu Cheile Bicazului
                            culmea inotului: cu o mana sa inoti, cu cealalta sa dai din picioare
                            culmea unui cutit de bucatarie: sa taie pofta de mancare a mesenilor
                            culmea impotentei: pana si degetul cu care iti impingi limba sa se inmoaie
                            culmea lacomiei: sa mananci bataie si sa nu te saturi
                            culmea orei exacte: sa pui ceasul dupa radio si sa-l uiti acolo
                            culmea nesigurantei: sa stingi lampa si sa aprinzi un chibrit ca sa vezi daca s-a stins
                            culmea inutilitatii: sa plantezi in Sahara placute cu “Nu calcati pe iarba”
                            culmea sofatului: sa conduci o masina de ras
                            culmea agriculturii: sa ari Calea Victoriei cu boii din guvern
                            culmea mancatului: sa mananci cu vesta de salvare la gat si sa te inneci
                            culmea durerii: sa-ti creasca un testicol in talpa
                            culmea somnului: sa visezi ca dormi
                            culmea vitezei: sa faci sex oral cu un canibal

                            culmea nicotinei: sa fumezi tigara in latime, fara filtru
                            culmea igienei: locomotivele sa foloseasca tampoane Always
                            culmea zgomotului: sa faca dragoste 2 scheleti pe un acoperis de tabla
                            culmea zborului: sa zbori prin cerul gurii
                            culmea norocului: sa te calce o salvare
                            culmea matematicii: sa stai de unul singur si sa te simti in plus
                            culmea tramvaiului: sa-l traga politia pe dreapta
                            culmea zgarceniei: sa speli hartia igienica si sa o pui la uscat
                            culmea aglomeratiei: sa cedeze soferul locul unei femei gravide
                            culmea furatului: sa-ti furi rufele de pe sarma si sa te mai dai si in judecata
                            culmea telefericului: sa urci pe munte cu cabina telefonica
                            culmea strabismului: sa se uite ciclopul chioris
                            culmea imblanzitului: sa imblanzesti fiare vechi
                            culmea tenisului: sa joci tenis cu racheta nucleara
                            culmea baschetului: sa joci baschet la un cos de pe fata
                            culmea chiorilor: sa vezi dublu cu un singur ochi
                            culmea croitoriei: sa intorci pe dos costumul lui Adam
                            culmea betivului: sa ii lase gura apa
                            culmea transmisiei: sa transmiti la radio si sa apari la TV
                            culmea vaccinarii: sa vaccinezi bratele Dunarii
                            culmea vampirului : sa bea nectar de usturoi
                            culmea geografiei: sa te joci cu cercul polar
                            culmea extractiei: sa scoti galbenusul unui ou cu tirbusonul
                            culmea internetului: sa trimiti e-mail si sa astepti postasul
                            culmea gravitatiei : sa faci flotari in spatiu
                            culmea bogatiei: sa-ti cumperi si la ochelari lentila de termopan
                            culmea saraciei: sa cumperi mancare de la second hand
                            culmea talk-show-ului: sa te inviti singur la emisiune si sa nu te lasi sa vorbesti
                            culmea vanatorului: sa faca sa cante cucurigu cocosul de la pusca
                            culmea speologiei: penisul sa aiba claustrofobie
                            culmea interfonului: sa suni si sa primesti ton de fax
                            culmea justitiei: sa condamni o curva la locul de munca
                            culmea geloziei: sa te desparti de sotie pentru ca s-a indragostit de tine
                            culmea dragostei: sa te indragostesti de tine si sa-ti dai intalnire la restaurant
                            culmea habitatului: sa locuiesti intr-un bloc notes
                            culmea limbii franceze: sa-ti otravesti profesoara de franceza cu verde de Paris
                            culmea lacomiei: sa mananci bataie si sa nu te saturi
                            culmea accidentului: sa cazi pe ganduri si sa-ti rupi piciorul
                            culmea sarutului: sa saruti o gura de canal
                            culmea puterii de convingere: sa o convingi ca o ai mica si moale doar ca sa n-o doara pe ea
                            culmea dezamagirii: pe usa scrie FEMEI si inauntru sunt doar WC-uri
                            Last edited by mc_alienu; 14 March 2010, 01:38. Reason: Automerged Doublepost
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • In prima zi de Craciun, Bulisor isi lua aparatul foto si dadu sa plece.
                              -Te duci sa faci niste poze cu Mos Craciun si cu copiii adunati in jurul lui? se intereseaza maica-sa.
                              -Da mai termina, mama, cu copilarii d-astea! Ma duca sa o conving pe Alba ca Zapada sa facem niste poze sexi!
                              sigpic #

                              Comment


                              • Doua blonde intr-o masina, semaforul rosu, se opresc:
                                - Mamaaa ... vezi ce rosu frumos?!
                                - Da... wow...
                                - Da... uite ce galben fain...
                                - Aha...
                                - Da... uite ce verde frumos...
                                - Da, asta chiar e super...
                                - Aaa... iar rosul ala... l-am mai vazut, hai sa mergem!!

                                Se intalnesc doi ardeleni:
                                - De ce esti amarat, Ioane?
                                - Cum sa nu fiu amarat, mai Gheo, amu mi-o murit un bou...
                                - Eh, nu-ti fa griji ca ase ne-om duce toti, unu' dupa altu'...

                                Un balbait vine la doctor.
                                - Va balbaiti intotdeauna asa ?
                                - N-nu, ddocc-ctore, dd-doarr c-cand v-vor-besc.

                                - Domnule doctor, am avut un cosmar toata noaptea: se facea ca trageam de o usa pe care scria ceva.
                                - Si ce scria ?
                                - Impinge !


                                Medicul: - Sa stiti ca principalul vinovat al bolii dumneavoastra este alcoolul.
                                Pacientul: - Multumesc, domnule doctor, bine ca nu sunt eu vinovat.
                                Last edited by mc_alienu; 14 March 2010, 13:36. Reason: Automerged Doublepost
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google